فوتبالیست های معروف
در این مقاله فوتبالیست های معروفی را میبینید که با زندگی خود به الگوهای بدی برای جوانان امروزی تبدیل شده اند.

این فوتبالیست های معروف بدترین الگو هستند

فوتبالیست ها با محبوبیتی که دارند می توانند تاثیر گذاری زیادی در موارد مختلف به وجود بیاورند. اما آنچه که در ادامه می آید بدترین الگو ها برای جوانان هستند، ستاره هایی که میزان محبوبیت آن ها در دنیا بسیار زیاد است. اما چگونه سوپراستارهای محبوب ما تبدیل به الگوهایی بد برای جوانان تبدیل شدند؟

 

فوتبالیست ها و الگوهای بد:


لیونل مسی و ازدواج دیرهنگام!

باورش سخت است، فوتبالیستی که مدام در کارهای خیریه حضوری پررنگی دارد و مرد خانه و خانواده محسوب می شود چگونه می تواند الگوی بدی برای جوانان باشد؟! پاسخ به این سوال به نحوه ازدواج او برمی گردد. او بیش از هفت سال با همسر کنونی اش یعنی آنتونیا روکوزو زندگی کرد، دو مرتبه بچه دار شد و پس از این مدت یادش افتاد که باید با مادر بچه هایش ازدواج کند. مسلما مسی ناخواسته ترویج دهنده فرهنگی است که در تمامی آیین ها به شدت از آن نهی می شود. او به عنوان یک فوق ستاره و مردی که از نظر بسیاری برترین فوتبالیست تاریخ است می توانست الگوی بهتری برای جوانان باشد.
 
 
فوتبالیست های معروف

الگوهای بد برای جوانان

 


کریستیانو رونالدو و پایین آوردن ارزش خانواده

انتقاد از رونالدو بیشتر است. او سه بار به روش «رحم جایگزین» بچه دار شده است. مادر فرزندان او مشخص نیست. او بدون اینکه به ازدواج و تشکیل خانواده فکر کند به آزمایشگاه های پیشرفته ژنتیک در فلوریدای آمریکا سفارش می دهد تا با استفاده از اسپرم او و تخمک زنی که هرگز مشخص نمی شود کیست و چه هویتی دارد بچه بسازند! او به تازگی صاحب دوقلویی شده است که با همین روش و رحم اجاره ای متولد شده اند. رونالدو حالا به عنوان کسی شناخته می شود که ارزش خانواده را نمی فهمد و البته ارزش های مادر بودن را پایین می آورد. برای او فقط بچه مهم است و ناخواسته ترویج گر این است که مادر اهمیتی ندارد.
 
 
فوتبالیست های معروف

الگوهای بد برای جوانان

 


ماریو بالوتلی همچنان پسر بد فوتبال

درباره این فوتبالیست بی بند و بار ایتالیایی که هم اکنون برای نیس فرانسه بازی می کند بار ها شنیده ایم. او به دلیل جنجال های بی پایانش به عنوان پسر بد فوتبال شناخته می شود. از هر لحاظی که فکرش را بکنید ماریو الگوی بدی برای جوانان است، از سبک زندگی لاکچری گرفته تا حتی لباس پوشیدنش. متاسفانه او مدت ها از زیر بار پذیرفتن دختری که حاصل ارتباط او با یک مدل ایتالیایی بود خودداری می کرد و در نهایت با آزمایش DNA همه چیز مشخص شد. مادر آن دختر نیز به تلافی این کار ماریو تا مدت ها اجازه ملاقات بین پدر و دختر را نمی داد. ماریو البته علاقه زیادی هم برای به رخ کشیدن ثروتش دارد، چیزی که در تمامی فرهنگ و آیین ها به شدت نهی شده است.
 
 
فوتبالیست های معروف

الگوهای بد برای جوانان

 


نیمار و همه بی بند و باری هایش

او محبوب است و گلزن. اما متاسفانه نیمار نیز در دایره بی اخلاق های فوتبال جای میگیرد. او شیوه ای کاملا بر مبنای بی بند و باری در پیش گرفته و مدام با دختران زیادی رابطه برقرار می کند. پس از مدتی ارتباط خود را با یک دختر به هم می زند و به سراغ دیگری می رود. مسلما چنین کسی نمی تواند الگوی خوبی از لحاظ شخصی برای جوانان باشد.

نیمار آخرین بار با یک هنرپیشه و مدل ارتباط داشت. نکته بسیار مهم این است که او علاقه زیادی برای ارتباط با مدل های سرشناس دارد.

نیمار 25 ساله خود پدر یک پسر شش ساله است. در زمان تولد این پسر نیمار اعلام کرد برنامه ای برای ازدواج با مادر پسرش ندارد. داوی لوکا پسر نیمار هم اکنون نزد مادرش زندگی می کند.
 
 
فوتبالیست های معروف

الگوهای بد برای جوانان

 

فوتبالیست های معروفی که بدترین الگو هستند+عکس

2.638
این مطلب مفید بود ؟2018
برگرفته از خبرگزاری میزان/ی
وبگردی