فوتبالیست 19 ساله پولدارتر از رونالدو و مسی + تصاویر

تاریخ انتشار : 17 دی 1396کد مطلب : 62515زمان مطالعه : 2 دقیقه
پولدارترین فوتبالیست جهان کیست ؟ شاید فکر کنید کریستین رونالدو یا لیونل مسی و.. که بازیکنان مشهوری هستند اما فوتبالیست پولدار دیگری صاحب این عنوان است ، بازیکنی که تنها 19 سال دارد.

پولدارترین فوتبالیست جهان را می شناسید؟

شاید فکر کنید ثروتمندترین فوتبالیست دنیا کریس رونالدو پرتغالی یا لیونل مسی آرژانتینی باشد اما اینطور نیست و پسری جوان که شهرت خاصی ندارد ثروتمندترین فوتبالیست واقعی دنیاست.

When you think of the world's richest footballers your thoughts immediately deflect to the likes of Cristiano Ronaldo, Lionel Messi and Neymar - not a 19-year-old kid who plays in Leicester City's reserves.

فوتبالیست پولدار

عکس بازیکن جوان لستر سیتی فوتبالیست پولدار 19 ساله

برادرزاد سلطان برونئی ثروتمندترین و پولدارترین فوتبالیست جهان است

فایک بولکیایا برای لستر سیتی بازی می کند و برادرزاده سلطان برونئی است ؛ بازیکن جوانی که با دارایی قابل توجه که به گزارش وب سایتها به جرات پولدارترین فوتبالیست دنیا لقب گرفته است.

بازیکن 19 ساله ی لستر سیتی ثروتی قابل توجه بدون درنظرگرفتن درآمد او از راه فوتبال دارد .او کار خود را در تیم های انگلستان آغاز کرده و هم اکنون برای لستر سیتی توپ می زند.بعداز آنکه تیم چلسی از موقعیت مالی او مطلع شد قراردادی 2 ساله با او منعقد کرد اما یکسال بعد "بولکیا" با قرار داد 3 ساله به لسترسیتی پیوست. 

برای اشاره به ثروت این بازیکن جوان بهتراست ابتدا به دارایی پدرش اشاره کنیم ، برادر پادشاه برونئی به تازگی مبلغی 10 میلیارد پوندی در رابطه با سرمایه گذاری و درآمدش اعلام کرد که به تنهایی یک ثروت عظیم است.

فوتبالیست پولدار

فوتبالیست پولدار

عکس فایک بولکیایا فوتبالیست باشگاهی پولدار  انگلستان

فوتبالیست پولدار

عکس پولدارترین فوتبالیست در کنار پدر مولتی میلیاردرش

هزینه های قابل توجهی که خانواده فوتبالیست جوان لسترسیتی در طول ماه صرف می کنند بسیار بیشتر از تصورات است ، پدر او در یک مصاحبه گفت که گاهی در یک ماه 35 میلیون پوند صرف خودرو و ساعت و قلم های طلا سفید می کنم .2.300 خودروی لوکس از دارایی های دیگر آنهاست که "بولکیا" مدلهای سفارشی از کمپانی فراری و رولس - رویز را برای خود انتخاب کرده و به بهانه های مختلف خریداری کرده است.پدر بازیکن جوان لسترسیتی یک استادیوم با هزینه ی 12.5 میلیون پوندی را برای رشد ورزش افتتاح کرد."بولکیا" در یک مصاحبه کوتاه گفت :از زمانی که یادم می آید پابه توپ بودم و پدرم همیشه به من می گفت که برای رسیدن به هدفم هر هزینه ای را می پذیرد.

فوتبالیست 19 ساله پولدارتر از رونالدو و مسی + تصاویر

فوتبالیست 19 ساله پولدارتر از رونالدو و مسی + تصاویر : امتیاز : 4.1 تعداد رای : 23
این مطلب مفید بود ؟194
منبع : بخش ورزش نمناک /ن
نظرات
وبگردی