نمناک اخبارورزشی کشف جسد یک هوادار در آپارتمان فوتبالیست مشهور + تصاویر
فوتبالیست ، فوتبالیست مشهور
جسد رومئو کاپالیانی یکی از هواداران فوتبال که برای تماشای جام جهانی به روسیه رفته بود در خانه فوتبالیست مشهور سولومون کورک ولیا بازیکن تیم ملی فوتبال گرجستان پیدا شد.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1397

 جسد هوادار فوتبال در آپارتمان فوتبالیست مشهور پیدا شد

باشگاه خبرنگاران: جسد یک هوادار فوتبال که برای تماشای رقابت های جام جهانی به مسکو سفر کرده بود در خانه یک فوتبالیست پیدا شد.

با توجه به آغاز رقابت های جام جهانی ٢٠١٨ هواداران بسیاری برای تماشای بازی تیم های مورد علاقه خود راهی مسکو می شوند که در این میان یکی از طرفداران فوتبالی که برای دیدن بازی های تیمش به این کشور رفته بود در نهایت جنازه او در منزل یک فوتبالیست مشهور پیدا شد. 

 سولومون کورک ولیا

جسد رومئو کاپالیانی که برای تماشای جام جهانی به روسیه سفر کرده بود در آپارتمان دوست فوتبالیست مشهورش سولومون کورک ولیا، بازیکن تیم ملی فوتبال گرجستان و تیم لوکوموتیو مسکو پیدا شد.

 رومئو کاپالیانی

 رومئو که اهل گرجستان است برای تماشای بازی های جام جهانی در آپارتمان کورک ولیا در مسکو به سر می برد که در نهایت این اتفاق برایش رقم خورد.

 انتهای پیام/م

کشف جسد از خانه فوتبالیست تیم ملی گرجستان در جام جهانی

این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف