نمناک اخبارورزشی دستگیری یک فوتبالیست بخاطر آدمربایی و دزدی!
فوتبالیست ، بازیکن ویارئال
یک فوتبالیست به دلیل آدمربایی و دزدی توسط پلیس در خانه اش دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1396

دستگیری یک فوتبالیست در خانه اش

یک فوتبالیست به خاطر آدم ربایی و دزدی برای سومین بار در چند ماه گذشته دستگیر شد.

 
روبن سمدو با رفتار خشونت آمیزش نسبت به یک مرد خود را دوباره سوژه رسانه ها کرد. بازیکن پرتغالی ویارئال صبح دیروز به آدم ربایی و دزدی توسط پلیس والنسیا در خانه اش دستگیر شد.
 
فرد مضروب دوازدهم فوریه (هشت روز پیش) در اداره مرکزی پلیس والنسیا حاضر شد تا شکایت خود را از سمدو و دو فرد دیگر به خاطر آسیب رساندن و آدم ربایی ارائه دهد. بازیکن پرتغالی با کمک دو نفر این فرد را در خانه اش حبس کرد. سپس کلید خانه او را گرفت تا آن دو فرد به خانه قربانی بروند و سرقت کنند.
 
بر اساس اظهارات مضروب پس از حمله و آسیب رساندن و تهدید با اسلحه، او را با طناب بستند. سمدو پیش از این توسط پلیس ملی در دسامبر به خاطر اسحله کشیدن روی یکی از کارکنان کلوب شبانه در والنسیا دستگیر شده بود. هم چنین در 29 اکتبر به خاطر درگیری در یک کلوپ شبانه این اتفاق افتاده بود.
 
سمدو 23 ساله تابستان گذشته به ویارئال پیوست اما پس از آن تقریبا همیشه آسیب دیده بود. او در دسامبر گذشته جراحی شد و از آن تاریخ نتوانست تیمش را همراهی کند.

دستگیری یک فوتبالیست بخاطر آدمربایی و دزدی!

دستگیری یک فوتبالیست بخاطر آدمربایی و دزدی!
: امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از برنا - /م
این مطلب مفید بود ؟
1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف