نمناک ورزشفوتبال برزیل فاتح فوتبال المپیک 2016 + فیلم
فوتبال المپیک 2016 ، فوتبال برزیل و آلمان
تیم فوتبال المپیک برزیل در دیدار فینال مسابقات المپیک 2016 ریو مقابل آلمان پیروز شد و عنوان قهرمانی را به دست آورد.
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1395

فوتبال برزیل قهرمان المپیک شد

تیم فوتبال المپیک برزیل از ساعت یک بامداد امروز (یکشنبه) در دیدار فینال مسابقات المپیک 2016 ریو به مصاف آلمان رفت که این دیدار در پایان 90 دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

فوتبال المپیک 2016

قهرمان فوتبال المپیک 2016

فینال فوتبال مردان(زیر 23 سال) المپیک 2016 ریو بین تیم های برزیل و آلمان از ساعت یک بامداد یکشنبه به قضاوت علیرضا فغانی در استادیوم زیبای ماراکانا آغاز شد که وورتون، زکا، مارکینیوش، کایو، سانتوس، والاس، آگوستو، نیمار، لوان، گابی گل و ژسوس 11 بازیکن ابتدایی تیم میزبان را تشکیل می دادند و برای آلمان هم که با سیستم 1-5-4 در نظر گرفته شده بود هورن، تولخان، گینتر، سوله، کلوسترمن، بندر، بندر، برنت، میر، گنابری و سلکه بازی می کردند.

 نیمار ستاره بی چون و چرای برزیل در المپیک دقیقه 26 با یک سوپر گل از روی ضربه آزاد برزیل را پیش انداخت اما در دقیقه 59 مکس میر کاپیتان ژرمن ها با یک ضربه بغل پای داخل محوطه کار را به تساوی کشاند که نتیجه یک بر یک تا پایان 90 دقیقه پابرجا بود تا فینال المپیک ریو به وقت های اضافه بکشد.

فوتبال المپیک 2016

برزیل قهرمان فوتبال المپیک 2016


در وقت های اضافه برزیل به آب و آتش زد تا به گل دوم برسد اما هورن سد مقابل نیمار و یارانش بود و اجازه نداد میزبان دوباره پیش بیافتد تا 120 دقیقه فرا برسد و با سوت فعانی ضربات پنالتی تعیین کننده پیروز این جدال نفسگیر باشد.


در ضربات پنالتی توپ های گینتر، گنابری، برنت و سوله برای آلمان و هورن، ماریکینیوس، رافینیا، لوآن و نیمار برای برزیل گل شد و پترسن از آلمان ضربه را نتوانست گلزنی کند تا طلایی پوشان با نتیجه 5 بر 4 مقابل آلمان به برتری برسد و قهرمان المپیک شود.


این نخستین قهرمانی تیم فوتبال مردان برزیل در تاریخ المپیک بود. برزیل با این پیروزی و قهرمانی به نوعی شکست 7 بر یک جام جهانی 2014 مقابل آلمان را هم جبران کند تا فوتبالیست ها و تماشاگران میزبان در ماراکانا اشک شوق بریزند.

 فیلم خلاصه بازی برزیل و آلمان در فینال المپیک ریو 

برزیل فاتح فوتبال المپیک 2016 + فیلم

برزیل فاتح فوتبال المپیک 2016 + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف