نمناک ورزشگوناگون علت درگذشت بهمن گلبارنژاد در پارالمپیک
بهمن گلبار نژاد ، رکاب زن پارالمپیک
بهمن گلبار نژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان در سن 42 سالگی حین مسابقه درگذشت.
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1395
بازدید : 5,752 نفر

علت مرگ بهمن گلبار نژاد

بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیک ریو 2016 کشورمان پس از حادثه که برایش در مسابقات دوچرخه سواری پیش آمد به بیمارستان منتقل شد و سپس درگذشت که دلیل فوت آمده است.

مسعود اشرفی دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک کشورمان در گفت و گویی درباره حادثه تلخ و ناگوار منجر به فوت بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان اظهار داشت:متاسفانه امروز بهمن گلبارنژاد تنها دوچرخه سوار کشورمان در دومین روز مسابقه دوچرخه سواری استقامت دچار حادثه و سانحه شد.

بهمن گلبار نژاد

بهمن گلبار نژاد درگذشت

وی افزود:در حین مسابقه و پس از طی کردن مسافتی، گلبارنژاد به سرازیری تندی می رسد که در حین رکاب زدن تعادل خود را از دست می دهد و به لبه جدول کنار جاده برخورد می کند و سرشان به جدول برخورد می کند و از ناحیه آرنج هم آسیب می بیند.

ایست قلبی بهمن گلبار نژاد

اشرفی ادامه داد:بلافاصله پس از این اتفاق آمبولانس و نیروهای امداد بالای سر ایشان حاضر می شود تا او را به بیمارستان منتقل کنند. در حین انتقال به بیمارستان گلبارنژاد دچار ایست قلبی می شود که این موضوع باعث می شود تا نیروهای امداد برای انجام عمل احیا او را به نزدیک ترین درمانگاه منتقل کنند. 45 دقیقه عمل احیا بر روی او انجام می گیرد اما در نهایت ایشان عمرشان به دنیا نبود و متاسفانه فوت می کنند.

دبیرکل کمیته پارالمپیک کشورمان عنوان کرد:گلبارنژاد از ورزشکاران جانباز کشورمان بود و جای تاسف است که در روزهای طلایی کاروان منا چنین حادثه تلخی رخ می دهد. طی صحبت هایی که با مربی ایشان داشتیم، گلبارنژاد پیش از مسابقه بارها در این مسیر تمرین کرده بود اما در ابتدای یک پیچ این اتفاق رخ می دهد و در نهایت محروم می شوند.

اشرفی در پایان در گذشت این جانباز ورزشکار کشورمان را به خانواده و مردم کشورمان تسلیت گفت.

علت درگذشت بهمن گلبارنژاد در پارالمپیک

علت درگذشت بهمن گلبارنژاد در پارالمپیک
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
برگرفته از فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف