نمناک اخبارحوادث فوت سرباز راهور در منطقه 10 تهران بر اثر “آلودگی هوا”؟
آلودگی هوا ، مرگ سرباز راهور
گفته میشود سرباز وظیفه بر اثر “آلودگی هوا” در منطقه 10 دچار ایست قلبی شده و پس از انتقال به بیمارستان متاسفانه فوت می کند. رئیس پلیس راهور پایتخت توضیحاتی در خصوص فوت سرباز راهور ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 4 دی 1394

فوت سرباز راهور بر اثر آلودگی هوا

با شدت گرفتن موج آلودگی هوا در تهران و کلانشهرهای ایران، اکنون خبر می رسد که دامنه این آلودگی گریبانگیر یک مامور انتظامی هم شده است.

 

«ایران آنلاین» با این مقدمه نوشت:این مامور وظیفه که در منطقه 10 مشغول انجام ماموریت بوده، در محل کار دچار ایست قلبی شده و به بیمارستان انتقال یافته اما تلاش های پزشکان برای نجات جان وی نتیجه نداده است.

گفته می شود این مامور، سابقه بیماری قلبی داشته است.


توضیح پلیس درباره فوت سرباز راهور

تسنیم؛ رئیس پلیس راهور پایتخت با تایید خبر مرگ یکی از پرسنل راهور بر اثر ایست قلبی، به سابقه بیماری ریوی وی اشاره کرد و گفت:با توجه به تاثیر آلودگی هوا، نمی توان ارتباط مستقیمی میان این حادثه دردناک و آلودگی هوا، پیش از انجام اقدامات کارشناسی عنوان کرد.

سردار سیدتیمور حسینی در واکنش به انتشار خبر مرگ یکی از مأموران پلیس راهور پایتخت در منطقه 10 به دلیل ایست قلبی و مرتبط بودن مرگ وی با آلودگی هوا، اظهار داشت:متأسفانه این اتفاق ناگوار چند روز پیش به وقوع پیوست و این در حالی بود که وی پیش از این سابقه ناراحتی ریوی داشته است.

وی با بیان اینکه مرتبط بودن این حادثه ناگوار با آلودگی هوای پایتخت نیازمند بررسی کارشناسی است، گفت:گرچه شغل همکاران ما در سطح معابر پایتخت آسیب های خاصی را به همراه دارد ولی با توجه به تاثیر آلودگی هوا در مرگ وی، نمی توان ارتباط مستقیمی میان این حادثه دردناک و آلودگی هوا، پیش از انجام اقدامات کارشناسی عنوان کرد.

رئیس پلیس راهور پایتخت در پاسخ به این سوال که پلیس، برای کم اثر کردن تاثیرات آلودگی هوا بر مأموران پلیس راهور که همواره در سطح معابر و در معرض آلاینده های هوا قرار دارند، افزود:ما همچون گذشته، توزیع ماسک و توزیع روزانه یک وعده شیر برای تمامی پرسنل پلیس راهور پایتخت از جمله مواردی است که به منظور کم اثر کردن تأثیرات آلودگی هوا انجام می شود.

 

حسینی خاطرنشان کرد:علاوه بر این موارد، پلیس راهور تهران بزرگ به منظور ارتقای سلامت جسمانی پرسنل خود، هفته ای یک بار تمرینات ورزشی از جمله کوه پیمایی را در دستور کار خود قرار داده است.

آلودگی هوا ، جزئیات فوت سرباز راهور بر اثر آلودگی هوای تهران

فوت سرباز راهور در منطقه 10 تهران بر اثر “آلودگی هوا”؟
:
امتیاز : 2.6 تعداد رای : 25
این مطلب مفید بود ؟ 13 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف