نمناک اخبارحوادث فوت ناگهانی زن میانسال در اتاق عمل پایتخت
زن میانسال ، زن میانسال تهرانی
زن میانسالی که برای عمل جراحی کمر به مرکز درمانی در تهران رفته بود، پس از تزریق ماده بیهوشی فوت کرد. شوهر زن فوت شده در دادسرای جنایی از کادر پزشکی شکایت کرد.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1395

مرگ ناگهانی زن میانسال تهرانی در اتاق عمل

چند روز قبل مأموران پلیس از مرگ مشکوک زن میانسال 50 ساله ای در یکی از بیمارستان های پایتخت باخبر و راهی محل شدند. بررسی ها نشان داد زن میانسال فوت شده پس از بیهوشی برای انجام عمل جراحی به طور ناگهانی فوت کرده است. شوهر زن فوت شده گفت:همسرم مدتی بود ناراحتی کمر داشت، به همین دلیل امروز برای انجام عمل جراحی کمر به این مرکز آمدیم. ساعتی قبل تیم پزشکی او را به اتاق عمل منتقل کردند تا مورد جراحی قرار بگیرد. در حالی که منتظر بودم همسرم سالم از اتاق عمل بیرون بیاید به من خبر دادند که او پس از تزریق ماده بی هوشی دیگر به هوش نیامده و فوت کرده است. الان من از کادر پزشکی اتاق عمل شکایت دارم.

فوت ناگهانی زن میانسال

شکایت همسر زن میانسال از کادر پزشکی بیمارستان

با طرح این شکایت پرونده برای رسیدگی به دادسرای امور جنایی تهران فرستاده شد. قاضی مدیر روستا، بازپرس شعبه ششم دادسرا پس از بررسی شکایت، پرونده را برای رسیدگی به دادسرای ویژه جرائم پزشکی فرستاد تا تشکیل کمیسیون پزشکی علت اصلی مرگ زن میانسال مشخص شود. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.

فوت ناگهانی زن میانسال در اتاق عمل پایتخت

فوت ناگهانی زن میانسال در اتاق عمل پایتخت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از جام جم آنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف