نمناک اخبارحوادث فوکوکا شهری که بعد از زلزله کف کرد!
فوکوکا ، فوکوکا ژاپن
فوکوکا شهری در جنوب ژاپن و در فاصله 90 کیلومتری از مرکز زلزله اخیر ژاپن قرار دارد. پس از زلزله، کفی عجیب در سطح خیابان های مرکزیِ شهر فوکوکا ظاهر شد که علت آن مشخص نیست!
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1395
بازدید : 2,358 نفر

فوکوکا شهری که بعد از زلزله کف کرد!

چند روز پیش زلزله ای به قدرت 7.3 ریشتر ژاپن را لرزاند. در اولین ساعات صبح شنبه، یا به عبارتی تنها چند ساعت پس از زلزله مهیب ژاپن، پوششی از کف در خیابان های مرکزی شهر فوکوکا پدیدار شد.

کاربران شبکه اجتماعی توئیتر تصاویری از کف پخش شده در سطح خیابان را به اشتراک گذاشتند و برخی آن را «منزجر کننده» نامیدند.

کازوکی نابتا در محله صنعتی تنجین، جایی که کف ها ظاهر شدند، زندگی می کند. او می گوید:«من به عینه بلافاصله پس از زلزله شاهد آن کف ها بودم.»

برخی می گویند که احتمالا زلزله موجب ترکیدن یکی از لوله های زیرزمینی شده و همین مسأله باعث پدیدار شدن کف در سطح خیابان های مرکزی شده است.

آقای نابتا می گوید:«مردم به سرعت از این اتفاق عکس گرفته و بر روی توئیترشان قرار می دادند. از آنجایی که این خیابان به منزل من نزدیک بودم، شخصاً به آنجا رفتم تا ببینم اوضاع از چه قرار است. آنجا یک ماشین آتش نشانی قرار داشت. چیز خاصی نبود؛ کف معمولی بود.»

فوکوکا

فوکوکا در فاصله 90 کیلومتری کوماموتو قرار دارد، جایی که قدرتمندترین لرزه ها احساس شد. ساکنین شهر فوکوکا نیز وجود لرزه های شدید را تأیید کردند، اما آسیب جدی به ساختمان های این شهر وارد نشد. زلزله اخیر ژاپن موجب کشته شدن 29 نفر و زخمی شدن بیش از 1500 نفر شد.

 سخنگوی شهرداری فوکوکا از وجود کف ها در سطح خیابان ابراز بی اطلاعی کرده که همین مسأله به مرموز ماندن این اتفاق افزود.

فوکوکا شهری که بعد از زلزله کف کرد!

فوکوکا شهری که بعد از زلزله کف کرد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف