نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت 4 دردی که خیلی زود با فویل آلومینیومی درمان می شوند!!
فویل آلومینیومی ، خواص درمانی فویل آلومینیومی
فویل آلومینیومی تنها مصارف صنعتی و آشپزی ندارد ، فواید درمانی جالبی در پیچیدن یک ورق نازک آلومینیومی دور پاها وجود دارد که اکثر افراد از آن بی خبرند. پیشنهاد می کنم حتما این مطلب را بخوانید.
بازدید : 6,755 نفر

اگر پای خود را با ورق آلومینیومی بپوشانید چه اتفاق می افتد؟

فویل آلومینیومی فواید زیادی دارد که عده ی کمی از مردم به آن واقف هستند. فویل آلومینیومی در درمان بسیاری از بیماری ها موثر است اما فواید آن ناشناخته است که در این مطلب به آن پرداخته ایم.

1. درمان سرماخوردگی: پای خود را با 5 تا 7 فویل، ساعتی بپوشانید. این فویل ها خاصیت ضد بیماری دارد و نشانه های سرماخوردگی را از بین می برد، سپس فویل را بردارید و بعد از دو ساعت فویل های دیگری را روی پا قرار دهید.

فویل آلومینیومی

فواید درمانی پیچیدن فویل آلومینیومی دور پا

2. ضد خستگی : فویل آلومینیومی به جبران انرژی از دست رفته کمک می کند. فویل را تکه تکه کنید و آن را 2-3 ساعت داخل فریزر قرار دهید و بعد آن را از فریزر خارج کنید و آن را روی گونه ها و پلک ها قرار دهید با این کار شما احساس تازگی می کنید.

فویل آلومینیومی

کاربردهای جالب فویل آلومینیومی

3. درمان پوست های سوخته : ابتدا سطح سوختگی را تمیز و خشک کنید و مرهمی روی جراحت قرار دهید و با گاز استریل روی آن را بپوشانید سپس فویل آلومینیومی را محکم با چسب به دور آن ببندید.

4. رفع درد های مفصلی : در هر قسمتی از بدن که احساس درد دارید، فویل آلومینیومی را در طول روز یا شب قرار دهید و همچنین حرکت های مفصلی خود را محدود کنید.

فویل آلومینیومی , خاصیت درمانی بستن آلومینیوم دور پا

4 دردی که خیلی زود با فویل آلومینیومی درمان می شوند!!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف