نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون آخرین وضعیت فیتیله، علی ضیا و پایتخت 5
فیتیله ، فیتیله ای ها
معاون سیما درباره ی روند پیگیری وضعیت فیتیله ای ها و علی ضیاء و همچنین اینکه چه زمان به تلویزیون باز خواهند گشت، توضیح داد. وی همچنین از عدم پخش پایتخت 5 در ایام نوروز خبر داد.
بازدید : 9,884 نفر

وضعیت ممنوع التصویری علی ضیا و فیتیله ای ها

علی اصغر پورمحمدی معاون سیما درباره زمان بازگشت علی ضیا و فیتیله ای ها به تلویزیون و روند پرونده آنها توضیحاتی را ارائه کرد که در ادامه میبینید.

معاون سیما ضمن بازدید از پشت صحنه مجموعه «پشت بام تهران» در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره ی برخورد جدی صداوسیما با متخلفان که در هفته های اخیر نمونه هایش را در توقف برنامه فیتیله و همچنین ممنوع التصویر شدن یکی از مجریان تلویزیون شاهد بودیم، خاطرنشان کرد:به هر حال سیاست جدید سازمان صداوسیما همین است که در مقابل تخلفات سخت گیری شود.

معاون سیما همچنین در بخش دیگری درباره ی ممنوع التصویری علی ضیاء که به طور رسمی خبر آن از تلویزیون اعلام شد، توضیح داد:اعلام این خبر در اخبار سیما اشتباه بود و قرار نبود به شکل علنی آن هم به این شدت اعلام شود اما این اتفاق افتاد.

علی ضیا

علی ضیا

 
معاون سیما در ادامه درباره ی روند پیگیری وضعیت فیتیله ای ها و علی ضیاء و همچنین اینکه چه زمان به تلویزیون باز خواهند گشت، توضیح داد:در حال حاضر دو کمیته به نام کمیته مجریان و کمیته تخلفات صداوسیما این پرونده ها را بررسی می کنند و امیدواریم که مشکل حل شود.
وی سپس گفت:درباره زمان بازگشت علی ضیاء و فیتیله ای ها به تلویزیون، کمیته رسیدگی به تخلفات مشخص خواهد کرد که چه زمان این اتفاق خواهد افتاد.
پورمحمدی همچنین در ادامه درباره سریال های نوروزی تلویزیون و مجموعه «پایتخت» که آیا برای نوروز 95 ساخته خوهد شد؟ اعلام کرد:«پایتخت 5» را در نوروز 95 نداریم، اما همان گروه قرار است برای رمضان سال آینده سریال جدیدی را بسازند.
معاون سیما درباره ی راه اندازی رسمی شبکه تهران به صورت اچ دی نیز توضیح داد:دیگر شبکه ای به نام اچ دی نداریم و شبکه اچ دی همان شبکه تهران است. مدیر شبکه تهران آقای کاوه در حال حاضر فعالیت های این شبکه را انجام می دهد تا راه اندازی شود.
وی درباره درخواست حوزه علمیه مبنی بر نظارت و تصویب فیلمنامه هایی که با محوریت روحانیون ساخته می شوند نیز اظهار کرد:ما نمی توانیم فیلمنامه ها را به حوزه علمیه بفرستیم چون تعداد آن ها زیاد است. اما اگر فیلمنامه ای نیازمند مشاوره باشد با آن ها مشورت خواهیم داد.

آخرین وضعیت فیتیله، علی ضیا و پایتخت 5

آخرین وضعیت فیتیله، علی ضیا و پایتخت 5
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 30
برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 20 10
برچسب ها :
نظر کاربران
negin

negin

امیدوارم هر چه زودتر این موضوع تموم بشه و عمو های خوب فیتیله ای به جمع ما برگردن

پاسخ دادن 2 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف