نمناک اخبارحوادث فیسبوک جان دختر جوان را در حمام گرفت
فیسبوک ، فیس بوک
دختر 24 ساله به دلیل چک کردن صفحات خود در فیس بوک دچار برق گرفتگی شد و در حمام جان خود را از دست داد. هم خانه این دختر جوان ماجرای مرگ عجیب را بازگو کرد.
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1393

 اوجینا اسویریدنکو 24  ساله در حالی که در حمام بدنش خیس بود، تلفن همراه خود را به پریز برق متصل کرد و مشغول چک کردن شبکه فیسبوک خود شد.

هم خانه اوجینا  متوجه شد که او زمان زیادی است که در حمام به سر می برد، بنابراین وقتی که او را صدا زد اما جوابی نشنید، با نگرانی در قفل شده را باز کرد.
خانم  یاروسلاو دوبینینا می گوید:من متوجه شدم که او زیاد تر از حالت معمول در حمام مانده است. بنابراین با نگرانی او را صدا زدم اما هیج جوابی از سمت او نیامد. به سختی در قفل شده را باز کردم و زمانی که داخل حمام شدم  بدن اوچینا را دیدم که روی آب شناور است، در حالی که  رنگ صورتش کبود شده بود.
 
 اوجینا اسویریدنکو
 
او افزود:به محض اینکه تلفن همراهش را که در پایین وان حمام، به کابل شارژ متصل بود دیدم، فهمیدم چه اتفاقی افتاده است. در حالی که از شدت ناراحتی اشک می ریختم کابل شارژ تلفن همراه را از برق جدا کرده و بدن بی جان او را از آب بیرون کشیدم.
این دختر 23 ساله که مدت زیادی بود با  اوجینا در یک خانه مشترک در شهر مسکو روسیه زندگی می کردند، با ناراحتی به روزنامه ها گفت:بدن او هنوز از شوک حاصل از برق گرفتگی می لرزید.
این دختر فورا با آمبولانس تماس گرفت و برای تیم پزشکان شرح داد که چه اتفاقی رخ داده است. اما اوجینا  قبل از اینکه به بیمارستان برسد جان خود را از دست داد.
پلیس هنوز در حال بررسی است که ببیند آیا کابل شارژ تلفن همراه بریده شده بود و یا دستگاه  تلفن همراه و کابل شارژ آن یک کالای اصل مخصوص شرکت اپل بوده است یا کالایی تقلبی محسوب می شد که البته پلیس بیشتر شرکت اپل را مقصر می داند.
مرگ این دختر 24 ساله تنها 6 روز بعد از مرگ دختر 16 ساله دیگری در روسیه که در حادثه ای مشابه در حمام دچار برق گرفتگی شده بود، اتفاق افتاد.

فیسبوک جان دختر جوان را در حمام گرفت

فیسبوک جان دختر جوان را در حمام گرفت
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 127
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 108 19
نظر کاربران
عسل

عسل

وای بیچاره مرد.

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف