نمناک اخبارگوناگون شرط رفع فیلتر از فیسبوک
فیلتر فیسبوک ، فیلتر فیسبوک
برای رفع فیلتر فیسبوک، یکی از اعضای عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی شرطی را عنوان کرد که طبق آن فیلترینگ فیس بوک برطرف خواهد شد.
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1394
بازدید : 2,379 نفر

شرط برداشتن فیلتر فیسبوک

 عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی معتقد است در صورت برطرف شدن ایرادهای گذشته فیس بوک که منجر به فیلتر شدن این فضای مجازی شده بود، می توان آن را رفع فیلتر کرد.

محمدعلی اسفنانی در خصوص چگونگی روند رفع فیلتر فیس بوک گفت:اگر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات یا کسانی که از این دست فضاهای فیلتر شده استفاده می کنند درخواست دهند، احتمالاً موضوع رفع فیلتر فیس بوک نیز بررسی می شود.

نماینده مردم فریدن، فریدون شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:در صورتی که ایرادهای گذشته فیس بوک که منجر به فیلتر شدن آن شده بود برطرف شده باشد می توان نسبت به رفع فیلتر آن نیز اقدام کرد. عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی همچنین در پاسخ به این سؤال که آیا می توان فناوری فیلتر محتوای مجرمانه که هم اکنون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات روی اینستاگرام اعمال کرده است را روی فیس بوک نیز اعمال کرد یا خیر، خاطرنشان کرد:این فناوری مراحل آزمایشی خود را در اینستاگرام طی می کند و در صورت موفقیت آمیز بودن، می توان آن را روی سایر فضاهای مجازی نیز اعمال کرد.

 

شرط رفع فیلتر از فیسبوک

شرط رفع فیلتر از فیسبوک
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از خانه ملت /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف