نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون اکران بدون تاریخ بدون امضاء در ونیز + تصاویر
بدون تاریخ بدون امضاء ، بدون تاریخ بدون امضاء در ونیز
نوید محمدزاده و امیر آقایی به همراه وحید جلیلوند در مراسم اکران فیلم بدون تاریخ بدون امضاء در جشنواره ونیز حضور پیدا کردند.
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1396

اکران بدون تاریخ بدون امضاء در ونیز با بازیگران

فیلم سینمایی بدون تاریخ بدون امضاء به کارگردانی وحید جلیلوند و تهیه کنندگی علی جلیلوند با بازی نوید محمدزاده و امیر آقایی در جشنواره ونیز به نمایش درآمد. نوید محمدزاده و امیر آقایی به همراه وحید جلیلوند از هنرمندانی هستند که در زمان اکران فیلم بدون تاریخ بدون امضاء در جشنواره ونیز حاضر شدند.

فیلم بدون تاریخ بدون امضاء ساخته وحید جلیلوند با نقش آفرینی نوید محمدزاده که در ونیز حضور دارد نظر منتقدان را به خود جلب کرد.

بازیگران بدون تاریخ بدون امضاء در جشنواره ونیز

 بدون تاریخ بدون امضاء

نوید محمدزاده ، وحید جلیلوند و امیر آقایی در اکران بدون تاریخ بدون امضاء

بدون تاریخ بدون امضاء

نوید محمدزاده و امیر آقایی در اکران بدون تاریخ بدون امضاء

 بدون تاریخ بدون امضاء

اکران فیلم بدون تاریخ بدون امضاء در ونیز

داستان فیلم از جایی شکل می گیرد که دکتر کاوه نریمان (امیر آقایی) که شب به سمت خانه اش رانندگی می کند، توسط یک راننده بی احتیاط از جاده منحرف می شود و به یک موتوری می زند. مسافران این موتور یعنی موسی (محمدزاده)، همسرش لیلا (زکیه بهبانی) آسیبی جدی نمی بینند، اما ممکن است ضربه ای آرام به سر امیرعلی 8 ساله وارد شده باشد.

نریمان که به خاطر تمام شدن بیمه اش نمی خواهد به پلیس زنگ بزند، پیشنهاد می دهد خانواده را به بیمارستان ببرد، اما موسی قبول نمی کند. چند روز بعد، نریمان نام امیرعلی را در میان مردگانی که به محل کار او آورده شده اند می شنود. مشخص می شود پسر مسمویت غذایی حاد داشته و همین دلیل مرگ او بوده است. وقتی این مساله را به والدینش می گوید، آن ها متوجه می شوند که احتمالا این به خاطر مرغی بوده که موسی از یک کارخانه خریده است.

این حس گناه باعث می شود او کنترل خود را از دست بدهد و در بهترین صحنه فیلم، به کارخانه می رود تا با خشم با کسی مواجه شود که مرغ را به او فروخته است. در عین حال، نریمان هم با حس گناه خود دست وپنجه نرم می کند و با وجود اینکه می داند در نهایت مسمومیت دلیل مرگ پسر بوده، دلیل فوری ترش گردن شکسته او از این سانحه بوده است.

بدون تاریخ بدون امضاء

نوید محمدزاده در بدون تاریخ بدون امضاء

بازیگران بدون تاریخ بدون امضاء :امیر آقایی، هدیه تهرانی، سعید داخ، علیرضا استادی و نوید محمدزاده، بامعرّفی:زکیّه بهبهانی، بازیگر خردسال:ماهان نصیری نیا

 بدون تاریخ بدون امضاء

نوید محمدزاده در بدون تاریخ بدون امضاء

 بدون تاریخ بدون امضاء

امیر آقایی در فیلم بدون تاریخ بدون امضاء

عکسهای اکران بدون تاریخ بدون امضاء در ایتالیا

اکران بدون تاریخ بدون امضاء در ونیز + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف