نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون پشت صحنه ی فیلم ترسناک زامبی ها
زامبی ها ، عصر زامبی ها
پشت صحنه فیلم ترسناک زامبی ها که این روزها بسیار مورد علاقه مردم واقع شده را مشاهده میکنید و میبینید که آن ها پشت دوربین چگونه اند.
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1395

زامبی ها در پشت دوربین چگونه اند؟

زامبی ها یکی از کارکترهای دوست داشتنی تاریخ سینما به حساب می آیند که از نیم قرن پیش تا به امروز تماشاگران زیادی را به سینماها کشانده اند. ظاهراً اولین کسانی که واژه " زامبی " را اختراع کردند، مردم غرب آفریقا ( به نام وودو ) بودند.

گروهی از فیلم سازان جوان چینی امیدوارند که با پروژه پسا آخرالزمانی خود با نام "عصر زامبی ها" (Zombie Era) بتوانند مخاطبان زیادی را جذب کنند.

این پروژه فیلم ترسناک به تازگی در نزدیکی پکن کلید خورده است. در ماه دسامبر نزدیک به 100 نفر از عوامل فیلم در کارخانه متروکه ای در لانگ فانگ، در جنوب شرقی پکن، جمع شدند.
 
این فیلم نیز از محبوبیت سریال تلویزیونی "مردگان متحرک" و همچنین فیلم های دیگر این ژانر بهره برده است. در ادامه عکس های دمیر سوگولج، عکاس رویترز، را از پشت صحنه این فیلم مشاهده کنید.
 
زامبی ها

فیلم عصر زامبی ها

 
 
زامبی ها

پشت صحنه فیلم عصر زامبی ها

 
 
مردگان متحرک
 
زامبی ها

پشت صحنه فیلم زامبی ها

 
فیلم زامبی ها
 
 
 
زامبی ها

زامبی ها در پشت دوربین

 
 
زامبی ها
 
 
زامبی ها

فیلم ترسناک عصر زامبی ها

پشت صحنه ی فیلم ترسناک زامبی ها

پشت صحنه ی فیلم ترسناک زامبی ها
:
امتیاز : 1.5 تعداد رای : 10
برگرفته از ریشه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف