نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون روش عجیب آنجلینا جولی برای انتخاب بازیگر فیلمش
آنجلینا جولی ، فیلم جدید آنجلینا جولی
آنجلینا جولی برای انتخاب بازیگر برای فیلم جدیدش با عنوان نخست پدرم را کشتند با موضوع وحشت زندگی در دوران حکومت خمرهای سرخ به روش جدیدی متوسل شد.
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396

نخست پدرم را کشتند فیلم جدید آنجلینا جولی

آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان آمریکایی و همسر سابق برد پیت در فیلم جدیدش برای انتخاب بازیگر به شیوه ای خاص متوسل شد و از روشی متفاوت برای انتخاب بازیگر فیلم جدیدش با عنوان نخست پدرم را کشتند استفاده کرد. این هنرمند آمریکایی که این روزها درگیر بیماری فلج بل شده است سابقه کارگردانی چند فیلم و دریافت جوایز متعددی را در کارنامه هنری خود دارد.

شیوه جالب آنجلینا جولی برای انتخاب بازیگر

آنجلینا جولی در فیلم «نخست پدرم را کشتند» داستان وحشت زندگی در دوران حکومت خمرهای سرخ را به تصویر می کشد.

کارگردان «شکست ناپذیر» در یتیم خانه ها، سیرک ها و مدارس مناطق فقیرنشین کامبوج دنبال بازیگر گشته است تا افرادی را پیدا کند که در حقیقت طعم سختی را کشیده اند.

فیلم «نخست پدرم را کشتند» خاطرات لونگ اونگ را روایت می کند. خانواده لونگ اونگ از قربانیان جنایات خمرهای سرخ بودند و او تجربیات تلخ خود از این دوران در کتابی آورده است که دستمایه ساخت فیلم تازه آنجلینا جولی است.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی برای انتخاب بازیگر به روش جدیدی متوسل شد

برای یافتن بازیگر بازی ساده ای برپا شده بود که در آن مقداری پول روی میز قرار داده شده بود. از کودکان می خواستند تا به چیزی فکر کنند که برای آن به پول نیاز دارند و سپس پول را بقاپند و فرار کنند. حال مسئول آزمون وانمود می کرد که کودک را گرفته است و اینجا است که احتمالا کودک درباره دلیل برداشتن پول دروغی سرهم می کند.»

در نهایت نقش لونگ اونگ به کودکی به نام سری موخ می رسد. جولی درباره انتخاب او گفت:«او تنها کودکی بود که برای مدتی طولانی به پول نگاه کرد و هنگامی که مجبورش کردیم پول را پس بدهد، احساساتش بر او غلبه کرد. زمانی که از او پرسیدند پول را برای چه می خواست؟ پاسخ داد، پدربزرگم مرد اما نتوانستیم مراسم ترحیمی در شان او داشته باشیم.»

آنجلینا جولی در همین گفت وگو از دست وپنجه نرم کردن با بیماری فلج بل سخن گفته و اعلام کرده بود که برای درمان از طب سوزنی کمک گرفته است.

«نخست پدرم را کشتند» در جشنواره فیلم تورنتو نخستین نمایش جهانی را تجربه می کند و سال آینده اکران خواهد شد. 

روش عجیب آنجلینا جولی برای انتخاب بازیگر فیلمش

روش عجیب آنجلینا جولی برای انتخاب بازیگر فیلمش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف