نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مسعود ده نمکی با اعدامی ها می آید
مسعود ده نمکی ، فیلم اعدامی ها
مسعود ده نمکی از فیلم اعدامی ها خبر داد و گفت «اعدامی ها» متفاوت ترین فیلم کارنامه کاری ام تا امروز خواهد بود.
تاریخ انتشار : 9 آبان 1395

فیلم اعدامی ها از مسعود ده نمکی

کارگردان سه گانه پرفروش «اخراجی ها» این روزها از همیشه پرکارتر است. مسعود ده نمکی که مشغول تدوین و کارهای نهایی آخرین فیلمش، «رسوایی»، است، همزمان کار تازه اش را شروع کرده است. ده نمکی در نظر دارد سه گانه سینمایی «اعدامی ها» را با نگاهی به حوادث سال های 1320 تا 1358 یعنی از دوره پهلوی دوم تا یک سال بعد از انقلاب بسازد.

اواسط سال1391 بود که مسعود ده نمکی با حضور در یکی از برنامه های تلویزیونی خبر از ساخت فیلم سینمایی قسمت دوم «رسوایی و اعدامی ها» در ادامه راه فیلمسازی خود داده بود که ده نمکی پس از اعلام این خبر، فیلم سینمایی «معراجی ها» را ساخت و سال گذشته هم فیلم سینمایی «رسوایی2» را مقابل دوربین برد که اکران این اثر از اواسط اردیبهشت سال جاری آغاز شد که فروش این اثر سینمایی به رقمی نزدیک به دومیلیاردوهفتصدمیلیون تومان در گیشه رسید.

مسعود ده نمکی

مسعود ده نمکی سراغ اعدامی ها رفت

حال شنیده های خبرنگار حاکی از این است که مسعود ده نمکی یکی از فیلمسازان جنجالی سینمای ایران به دنبال ساخت فیلم سینمایی «اعدامی ها» است و گمانه زنی ها در ارتباط با ساخت این سناریو درحدود اوایل سال آینده است.

اما در ارتباط با داستان «اعدامی ها» آن طور که شنیده شده است، قصه این اثر در سه اپیزود به صورت جداگانه به بخش هایی از مبارزات حزب موتلفه، شهید مجتبی نواب صفوی و طیب حاج رضایی از سال1320 تا 1357 می پردازد.

با ساخت فیلم سینمایی «اعدامی ها» توسط مسعود ده نمکی به نظر می رسد که این کارگردان، قصد تغییر نگرش در سبک فیلمسازی خود را بعد از ساخت آثار تجاری و گیشه پسندی چون «اخراجی ها»، «معراجی ها» و «رسوایی» دارد، حال باید دید که این تغییر ذائقه فیلمسازی ده نمکی بعد ازساخت «اعدامی ها» به مذاق مخاطبان و منتقدان خوش می آید یا خیر؟

مسعود ده نمکی با اعدامی ها می آید

برگرفته از سینما خبر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف