نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون بازی متفاوت مهرداد صدیقیان در فیلم شماره 17 سهیلا
مهرداد صدیقیان ، شماره 17 سهیلا
فیلم سینمایی «شماره 17 سهیلا» به کارگردانی محمود غفاری و با بازی بابک حمیدیان و مهرداد صدیقیان به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر رسید.
تاریخ انتشار : 19 دی 1395

مهرداد صدیقیان در فیلم شماره 17 سهیلا

امیر سیدزاده تهیه کننده سینما و فیلم سینمایی «شماره 17 سهیلا» که به بخش اصلی جشنواره فیلم فجر راه پیدا کرد، در خصوص نقطه قوت این فیلم گفت:این فیلم به یکی از معضلات و مشکلات جامعه امروز یعنی بالا رفتن سن ازدواج دخترها و پسرها می پردازد و هشدار و عواقب این موضوع در قالب داستان دراماتیک که از ابتدا تا انتها توسط نویسنده خوب پرداخت شده، بیان می شود.

شماره 17 سهیلا

بابک حمیدیان در فیلم شماره 17 سهیلا

«شماره 17 سهیلا» روایت کننده داستان دختری میانسال است که زمان ازدواج او به تاخیر افتاده و با توجه به مشکل ژنتیکی که دارد در تلاش است که هر چه سریعتر ازدواج کند تا بچه دار شود.

وی افزود:بازی های روان بازیگران و حضور زهرا داوود نژاد پس از سال ها دوری از سینما در این فیلم و بازی درخشانش نیز مزید بر علت شده است.

مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان بازیگر فیلم شماره 17 سهیلا

وی ادامه داد:بجز بازی خوب بابک حمیدیان، پیشرفت روز به روز مهرداد صدیقیان در بازی را می توان در این اثر دید؛ در کل امیدوارم با توجه به قصه و دیگر نقاط مثبت فیلم شاهد اکران موفقی باشیم.

وی ادامه داد:خود من به عنوان تهیه کننده همیشه سعی دارم استعدادهای پنهان کارگردانی را به سمت سینما سوق دهم که غفاری یکی از آنهاست. خوشبختانه این اعتماد جواب داد و تمام پتانسیل و استعدادش را رو کرد و در نهایت خلاقیت، نوآوری و پرداختن به موضوع روز را به خوبی به تصویر کشید که مورد توجه و انتخاب هیات داوران قرار گرفت.

سیدزاده درباره ادغام بخش نگاه نو و سودای سیمرغ در جشنواره امسال عنوان کرد:این اتفاق مساوات و عدالتی را به وجود می آورد که کیفیت، ارزش، ساختار فیلم ها فارغ از نام ها به خوبی دیده می شود.

بازی متفاوت مهرداد صدیقیان در فیلم شماره 17 سهیلا

بازی متفاوت مهرداد صدیقیان در فیلم شماره 17 سهیلا
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف