نمناک اخبارجامعه فیلم جنجالی پلیس برای نشان دادن عاقبت اعتیاد به دانش آموزان
عاقبت اعتیاد ، اعتیاد
نیروهای پلیس روسیه فیلمی از لحظات زجر یک معتاد تازه دستگیر شده را برای نشان دادن عاقبت اعتیاد به دانش آموزان نشان دادند که جنجال برانگیز شد.
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1394
بازدید : 3,244 نفر

عاقبت اعتیاد در تصاویر زجر یک معتاد در زندان روسیه

فیلمی از یک معتاد که توسط نیروهای پلیس دستگیر شده، نشان میدهد که این فرد دیوانه وار به دور خود می چرخد در حالی که افسران پلیس تنها به او نگاه می کنند و کسی که در حال فیلم برداری از اوست مدام او را مسخره می کنند و همگی به او می خندیدند.

 عاقبت اعتیاد
عاقبت اعتیاد

روش عجیب برای نشان دادن عاقبت اعتیاد به دانش اموزان

این فرد به ناگهان مانند ستاره دریایی روی زمین می افتد بعد از چند دقیقه روی صندلی می نشیند و سر می خورد روی زمین. این حالت چندین بار اتفاق می افتد، در ابتدا تصور می شود این فرد مست است اما رفته رفته مشخص می شود او شرایط وخیمی دارد.

 عاقبت اعتیاد
 عاقبت اعتیاد

تصاویر زجر یک معتاد و عاقبت اعتیاد او در روسیه

پس از چند دقیقه او به دور خود می چرخد گویا در کشتی روی دریاب متلاطم قرار دارد و در نهایت او سریع و مستقیم به سمت دیوار می رود و محکم با دیوار برخورد می کند هر بار که او با دیوار برخورد می کند صدای قهقهه افسران بلند میشود.
افسران پلیس همچنان با تمسخر به او نگاه می کنند تا اینکه پس از گذشت چند دقیقه او را به سلولش منتقل می کنند.البته مشخص نیست این فرد به چه جرمی دستگیر شده و یا پس از این حادثه چه اتفاقی برای او افتاده است.

 تصاویر عاقبت اعتیاد

تصاویر جنجالی عاقبت اعتیاد

البته بعضی منتقدان این حادثه معتقدند با اینکه کمک نکردن به این فرد و فیلم برداری کردن از او کار غیر انسانی است، اما با نشان دادن این فیلم در مدارس، به دانش آموران نشان می دهیم که عاقبت مصرف مواد مخدر چیست.

فیلم جنجالی پلیس برای نشان دادن عاقبت اعتیاد به دانش آموزان

فیلم جنجالی پلیس برای نشان دادن عاقبت اعتیاد به دانش آموزان
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف