نمناک ورزشگوناگون فیلم جنجالی همسر فوتبالیست مشهور علیه پرسپولیسی ها
همسر فوتبالیست ، بازیکن سابق استقلال
همسر یکی از فوتبالیست های سرشناس با انتشار فیلمی علیه پرسپولیسی ها حسابی حاشیه و دردسر بوجود آورد.
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1395
بازدید : 5,811 نفر

دردسر همسر فوتبالیست با انتشار یک فیلم

همسر بازیکن سابق استقلال که میتوان گفت هنجارشکن است با انتشار فیلمی علیه پرسپولیسی ها دردسرساز شد, او قبلا عکس های دردسرسازی هم منتشر کرده بود.

 
 بعضی مواقع خلاف جریان آب شنا کردن خوب است و بعضی مواقع هم خوب نیست. خیلی ها خلاف جریان آب شنا می کنند تا متفاوت باشند و دیده شوند، بعضی ها هم اگر خلاف جریان آب شنا می کنند به هدفشان اعتقاد دارند و کاری به دیده شدن و دیده نشدن ندارند. بعضی ها هم شاید نه از روی اعتقاد به نوع کارشان، بلکه از روی عادت خلاف جریان آب شنا می کنند و سیستم شان این طوری است.

 ماجرا اما مربوط به همسر فوتبالیست مطرح کشورمان است؛ فوتبالیستی که تا همین یکی، دو سال پیش عضو تیم استقلال بود هر چند الان دیگر در جمع آبی ها نیست و در تیمی دیگر بازی می کند اما همه جا خود را یک استقلالی چند آتشه معرفی می کند.

 همسر این فوتبالیست به نوعی هنجارشکن است و در صفحه اینستاگرامش که خصوصی هم نشده و عمومی است، عکس ها و فیلم هایی منتشر می کند که با هنجارهای کشورمان همخوانی ندارد.

 همین عکس ها بود که فوتبالیست مورد اشاره را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشاند. عکس های دو نفره ای که جناب فوتبالیست مجبور شد از صفحه اینستاگرامش حذف کند.

 با این حال همسر مدل این فوتبالیست در صفحه اش همچنان به انتشار تصاویری از خود ادامه می دهد ؛ تصاویر و فیلم هایی که چند ماه پیش حتی پای یکی از مدل های زن را به دادگاه و دادستانی تهران باز کرد.

 او چند روز پیش دابسمشی علیه پرسپولیسی ها منتشر کرد که البته پس از واکنش شدید پرسپولیسی ها مجبور به حذف آن دابسمش شد.

 به نظر می رسد با این اوصاف و شرایط، فوتبالیست مورد نظر ما که سن و سالی هم ندارد باز دچار دردسر و حاشیه شود، جز اینکه همسر این فوتبالیست، دیگر خلاف جریان آب شنا نکند و کمی هم به فکر حاشیه های پیرامونی همسرش باشد.

 

نکته:اگر بازیگر زندگی خود نباشی بازیچه آن خواهی شد.

فیلم جنجالی همسر فوتبالیست مشهور علیه پرسپولیسی ها

فیلم جنجالی همسر فوتبالیست مشهور علیه پرسپولیسی ها
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 18
برگرفته از خبر ورزشی -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 13 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف