نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سکانس های بارانی فیلم جن زیبا فیلمبرداری شد + تصاویر
فیلم جن زیبا ، بازیگران فیلم جن زیبا
مهرداد فرید تهیه کننده فیلم سینمایی جن زیبا با انتشار تصاویری خبر از پایان تصویربرداری سکانسهای سخت فیلم جن زیبا در باران داد.
تاریخ انتشار : 9 آبان 1396

تصاویری جدید از بازیگران فیلم جن زیبا

فیلم سینمایی جن زیبا به کارگردانی بایرام فضلی و تهیه کنندگی مهرداد فرید با حضور فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای بازیگر معروف ترکیه ای جلوی دوربین رفت. تصویربرداری ساخته جدید بایرام فضلی در اصفهان انجام میگیرد و این دو بازیگر به عنوان بازیگران اصلی این پروژه سینمایی معرفی شده اند.

مهرداد فرید تهیه کننده فیلم جن زیبا با انتشار تصاویری از این فیلم سینمایی خبر از تصویربرداری سکانس هایی سخت در باران داد.

تصویربرداری سکانسهای بارانی فیلم جن زیبا

نورگل یشیلچای

بازیگر معروف ترکیه ای در فیلم جن زیبا

مهرداد فرید تهیه کننده این فیلم سینمایی با انتشار تصاویری از بازیگران جن زیبا نوشت:سکانسهای بارانی فیلم جن زیبا فیلمبرداری شد . سکانس های سختی بود و دلیلش هم سرمای شبانه منطقه کویری اصفهان بود که درست مثل گرمای روزانه اش کلافه کننده است. حالا فکرش را بکنید که با باران ساختگی که با آب لوله کشی شهر تامین میشود، بازیگران را خیس کنید. خب نتیجه اش میشود لرزیدن و سرماخوردگی .در این حالت تمرکز در بازی و پرهیز از عصبیت قدرت روحی بالایی را می طلبد که خوشبختانه دو بازیگرمان این ویژگی را داشتند. از برنامه ریز علی تهرانی خواسته بودیم تا ابتدا سکانسهای بارانی را در دستور کار قرار دهد تا با سرمای نیمه پاییز مواجه نشویم اما سرمای این شبها نیز طاقت فرسا بود ....

نورگل یشیلچای

سکانس های بارانی فیلم جن زیبا با حضور نورگل یشیلچای

نورگل یشیل چای که در ایران با سریال گزل شناخته می شود نقش اصلی فیلم جن زیبا به کارگردانی بایرام فضلی و تهیه کنندگی مهرداد فرید را مقابل فرهاد اصلانی بازی می کند.

فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی در نمایی از فیلم جن زیبا

تمام صحنه های فیلم سینمایی جن زیبا در اصفهان فیلمبرداری می شود.

نورگل یشیلچای

نورگل یشیلچای در نمایی از فیلم جن زیبا

فیلم جن زیبا با بازی فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای موضوعی اجتماعی با رگه های طنز دارد که برای نمایش در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر تولید میشود.

فرهاد اصلانی

فیلم جن زیبا با بازی فرهاد اصلانی

سکانس های بارانی فیلم جن زیبا فیلمبرداری شد + تصاویر

سکانس های بارانی فیلم جن زیبا فیلمبرداری شد + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 24
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 19 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف