فیلم خجالت نکش

رونمایی از پوستر جدید فیلم سینمایی خجالت نکش + عکس

تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67279زمان مطالعه : 1 دقیقه
احمد مهرانفر بازیگر سریال پایتخت صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر زمان دقیق اکران فیلم سینمایی خجالت نکش به روز کرد.

زمان دقیق اکران فیلم خجالت نکش مشخص شد

احمد مهرانفر ارسطوی سریال پایتخت با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از پوستر جدید فیلم خجالت نکش رونمایی کرد و درباره زمان دقیق اکران این فیلم سینمایی صحبت کرد.

فیلم خجالت نکش به کارگردانی رضا مقصودی با بازی احمد مهرانفر و شبنم مقدمی در نقش های اصلی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

پوستر جدید فیلم خجالت نکش منتشر شد

احمد مهرانفر صفحه اینستاگرامش را با انتشار پوستر فیلم خجالت نکش به روز کرد و با انتشار عکسی نوشت :با اجازتوان از نیمه دوم اردیبهشت ماه میخوایم با این فیلم ( خجالت نکش ) سینماها رو بترکونیم...

فیلم سینمایی خجالت نکش

پوستر جدید فیلم خجالت نکش رونمایی شد

احمد مهران فر، شبنم مقدمی، سام درخشانی، لیندا کیانی، شهره لرستانی و الناز حبیبی بازیگران فیلم خجالت نکش را تشکیل میدهند.

احمد مهرانفر

احمد مهرانفر و شبنم مقدمی در فیلم خجالت نکش

فیلم خجالت نکش داستان زندگی زن و شوهری را روایت می کند که با داشتن عروس، داماد و نوه، در سن میانسالی بچه دار می شوند. این اتفاق آن هم در روستایی کوچک که هیچ چیز از دید اهالی پنهان نمی ماند، زن و شوهر را دچار اتفاقاتی جالب می کند. اتفاقاتی که در نهایت باعث مشکلاتی بین این دو می شود.

احمد مهرانفر و شبنم مقدمی

احمد مهرانفر و شبنم مقدمی در فیلم خجالت نکش

عوامل اصلی این پروژه سینمایی عبارتند از:تهیه کننده:سیدامیر پروین حسینی، مدیر فیلمبرداری:مهدی جعفری، طراح گریم:محسن دارسنج، صدابردار:امیر حاتمی، دستیار اول کارگردان:حامد مختاری، مدیر تولید:سجاد رحیمی. احمد مهران فر و شبنم مقدمی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

احمد مهرانفر و شبنم مقدمی

بازیگران و عوامل فیلم خجالت نکش

خلاصه داستان، بازیگران و پوستر فیلم خجالت نکش

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی