نمناک تکنولوژیترفندستان ترفند مشکل آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام
فیلم در اینستاگرام ، آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام
سعی کردیم از طریق آزمون و خطا و تجربیات کاربران و فعالان حوزه فناوری راه حلی را برای مشکل فیلم در اینستاگرام پیدا کنیم.

آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام

سرانجام راه حلی برای حل مشکل آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام پیدا شد. آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام , مدتی است برخی از صفحه های اینستاگرام ایرانی و حتی خارجی بدون هیچ دلیل مشخصی دچار مشکل شده و فیلم یا ویدئو را نمیتواند آپلود کند. به طوری که وقتی فیلمی را برای یک پست آپلود می کنید در اواسط کار با پیغام “Video Wasn’t Posted” مواجه خواهید شد و هرچه گزینه Retry یا سعی مجدد را بزنید، فیلم بارگزاری نخواهد شد.

هنوز دلیل مشخصی برای این موضوع پیدا نشده زیرا نه تنها پشتیبانی اینستاگرام به طور کلی به درخواست و سوالات پاسخگو نیست، با جستجو در سایتهای ایرانی و خارجی و بررسی کاربرانی که به ما مراجعه کرده اند، وجه مشترک بارزی بین آنها پیدا نشد که بتوان آن را دلیل این اتفاق دانست. برای مثال برخی دلیل آن را ریپورت شدن، بعضی دیگر تحریم شدن یا فیلتر هوشمند و حتی عده ای این اتفاق را به سبب پست های ضد سیاست های اینستاگرام میدانند!

به هر حال طبق تحقیقات ما دلیل قانع کننده و قطعی برای آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام پیدا نشد. بر همین اساس و پاسخگو نبودن اینستاگرام به جای ریشه یابی مشکل آپلود نشدن ویدئو در این شبکه اجتماعی پرطرفدار سعی کردیم از طریق آزمون و خطا و تجربیات کاربران و فعالان حوزه فناوری راه حلی را برای این مشکل پیدا کنیم.

 

فیلم در اینستاگرام

مشکل آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام

 
روش های حل مشکل

در بین راه حل های پیشنهاد شده مانند، حذف نرم افزار و نصب مجدد، استفاده از نرم افزار های تغییر IP یا عبور از تحریم و مانند آن راه حل قطعی تا کنون پیدا نشده است.

این راهها برای برخی از کاربران جواب داده اما مشکل اکثر کاربران را حل نکرده است. اما در این میان راه حلی غیر دائم توسط کاربران فضای مجازی پیشنهاد و بهترین روش حل مشکل آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام شناخته شد زیرا برای اکثر کاربران موفقیت آمیز بوده است.

تاکید میکنیم این راه حل قطعی نیست و برای هر پست دارای ویدئو باید تکرار شود. این راه حل بسیار آسان است و تنها به یک نرم افزار تغییر IP و چند اقدام ساده در تنظیمات گوشی قسمت
برنامه ها نیاز دارد.

گام اول :پس از آنکه در ارسال فیلم ناموفق بودید، برنامه اینستاگرام را بسته و به تنظیمات گوشی، قسمت برنامه ها رفته و نرم افزار اینستاگرام را پیدا کنید، سپس وارد صفحه اپلیکیشن شده، ابتدا دکمه ” پاک کردن حافظه پنهان – Clear Cache ” را بزنید و سپس دکمه توقف اجباری – Force Close را کلیک کنید.

 

فیلم در اینستاگرام

مشکل آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام

 
نکات مهم

نکته:در اندروید 6 به بالا دکمه ” پاک کردن حافظه پنهان – Clear Cache ” پس از وارد شدن به صفحه برنامه داخل قسمت محل ذخیره یا data storage است.

نکته دوم :اگر دکمه ” پاک کردن حافظه پنهان – Clear Cache ” فعال نبود چند لحظه صبر کنید تا محاسبه “کَش” انجام شود.

گام دوم :پس از توقف اجباری اینستاگرام، نرم افزار تغییر IP خود را روشن کنید.

گام سوم :حال نرم افزار اینستاگرام را باز کنید و پست دارای ویدئو خود را ارسال کنید.
احتمالا بدون مشکل فیلم آپلود شود اما اگر باز هم خطای عدم ارسال را نشان داد روی آیکون Retry کلیک کنید، خواهید دید که اینبار ویدئو ارسال میشود.

یاد آوری مهم:دوباره خاطر نشان میکنیم برای اکثر کاربران این راه حل دائم نیست و برای ارسال هر پست شامل فیلم نیاز به انجام مجدد این مراحل است. البته برخی از کاربران نیاز به انجام مجدد مراحل نداشتند.

ترفند مشکل آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام

ترفند مشکل آپلود نشدن فیلم در اینستاگرام
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف