نمناک اخبارسیاست فیلم لحظه دستگیری تروریست های داعشی توسط اطلاعات در تهران
دستگیری تروریست ها در ایران ، داعش
فیلم لحظه حمله نیروهای ویژه تیم عملیاتی وزارت اطلاعات ایران برای دستگیری تروریست های تکفیری در تهران منتشر شد.
تاریخ انتشار : 2 تیر 1395

دستگیری تروریست های تکفیری در تهران توسط نیروهای اطلاعاتی ایران

چند روز پیش خبر انجام عملیات موفقیت آمیز نیروهای عملیاتی وزارت اطلاعات کشورمان برای دستگیری تعدادی تروریست تکفیری در تهران منتشر شد . در این بخش فیلم لحظه دستگیری یکی از عوامل این گروه را مشاهده می کنید.

فیلم لحظه حمله تیم عملیاتی وزارت اطلاعات به محل استقرار تروریست های تکفیری در تهران منتشر شد.

 فیلم لحظه حمله تیم عملیات ویژه وزارت اطلاعات به محل استقرار تروریست های تکفیری در تهران، منتشر شد. در این فیلم کوتاه، لحظه دستگیری یکی از عناصر تکفیری که در خواب به سر می برد، به نمایش درآمده و خودروی وی که بمب گذاری شده نیز نمایش داده شده است.

 

 
 
 گفتنی است، سلسله عملیات دستگیری تروریست ها از مورخ 25 خرداد 1395 آغاز و آخرین ضربه های اطلاعاتی در تاریخ 31 خرداد 1395 بر این گروه وارد شده و تعداد 10 تروریست تکفیری وهابی در تهران و سه استان مرزی و مرکزی کشور دستگیر شده اند و هم اکنون بازجویی از تروریست ها و روند پیگیری های اطلاعاتی و عملیاتی در داخل و خارج از کشور به طور هم زمان و همه جانبه ادامه دارد.

عملیاتی که تروریست ها برنامه ریزی کرده بودند، در قالب بمب گذاری و انفجار از راه دور، عملیات انتحاری، انفجار خودروی حامل مقادیر انبوه مواد انفجاری و با هدف انفجار در مراکز تجمع و پرتردد مردم بود که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) ناکام ماند. آنها 50 هدف انفجاری را شناسایی کرده بودند و مواد منفجره برخی از اهداف را آماده کرده و برخی دیگر را در حال تهیه، تدارک و دریافت بودند.

تاکنون معادل یکصد کیلوگرم مواد آماده انفجار و ترکیبات پیش ساز آن کشف و ضبط شده و با سلسله اقدامات پیچیده و پنهان اطلاعاتی از تحویل دو تن از این مواد به تروریست ها پیشگیری شده است.

وزارت اطلاعات از مردم درخواست کرده که هرگونه مورد مشکوک را به ستاد خبری وزارت اطلاعات به شماره تلفن 113 در سراسر کشور منعکس کنند.

دستگیری تروریست ها ، فیلم دستگیری تروریست ها در تهران

فیلم لحظه دستگیری تروریست های داعشی توسط اطلاعات در تهران
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 84
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 75 9
نظر کاربران
ایران

ایران

تا ایرانی زنده است هیچ حیوانی نمیتونه دستش به خاک میهنمون برسه لبیک یا حسین

پاسخ دادن 16 2
مهدی

مهدی

کور خوندن تا وقتی جان در بدن داریم برای خدمت به ایران جان میدیم مرگ بر داعش جنایتکار

پاسخ دادن 13 0
سلمان

سلمان

چه غلطا یه درصد فکر کن با این نیرو و ارتش حتی باید فکر اومدن به ایرانم از سرشون بدر کنن چون درجا نابودشون میکنیم لبیک یا خامنه ای

پاسخ دادن 11 1
ایران

ایران

داعش خیلی غلط کرده که به ایران حمله کرده فکر کرده ایران هپروتیه پاشو گذاشته تو ایران. لبیک یا حسین مظلوم

پاسخ دادن 2 0
حسین

حسین

حق با شماست.داعش هیچ غلطی نمی کنه.احمقا خودشون الکی میکشن.ولی ما برای ایران جان می دهیم.

پاسخ دادن 2 0
مرصیه

مرصیه

اینجا ایرانه .با تمام وجود دوستش داریم .و پسر و مردهای باغیرت داریم.فکر کردن اینجا عراقه یا سوریه .که میخوان تفرقه ایجاد بکنن و مردم بترسن .ما با افتخار فراوان میگیم ایرانیم .دورد بر مردمش و. داعشو نابود میکنیم

پاسخ دادن 4 1
مسعود

مسعود

تا وقتی ملت ایران باهم متهد هستند هیچ کس نمیتونه به وطنمان آسیب برسونه

پاسخ دادن 2 0
سید مهدی

سید مهدی

به نظر بنده که تحصیلاتم در رشته ی ادبیات فارسی میباشد دادن لقب سگ به داعشیها بسیار نابجاست. سگ حیوانی وفادار وگاها بسیار احساساتی است پس بر خود واجب دانستم که به خواهران و برادران عزیز خودم عرض کنم که داعشیها در حد واندازه ی همچین موجودی نيستند. پس اینها انگلند ویا شاید نجستر. ....ما را زسر بریده میترسانند، گر ما زسر بریده میترسیدیم، در محفل عاشقان نمیرقصیدیم

پاسخ دادن 1 0
نیما

نیما

تنها رمز پیروزی و موفقیت ما از دست تروریستهای کثیف وهابی فقط و فقط وحدت و همدلی هست اگر خوب دقت کنید اولین کاری که اونا انجام دادند این است که اول بین مردم تفرقه و نفاق بیندازند پس ملت ما باید خیلی هوشیار و اگاه باشد تا صدمه ای نبیند و دچار احساسات نشند و با عقل و منطق پیش برن وقتی همه با هم باشیم نه تنها داعش بلکه کل دنیا بسیج بشه نمیتونه گزندی به ما برساند اما وقتی متحد و همدل نباشیم اصلا لازم نیست اونا کاری بکنند ما خود به خود از بین میریم به امید پیروزی حق بر باطل و دنیایی بدون از هر جنگ و تروریست .

پاسخ دادن 2 1
رقیه

رقیه

ما حتی نمیذارم اون جنایتکار داعشی ها حتی پاشون به خاک ما برسه دوست داریم خامنه ای لبیک خامنه ای رهبر م سرورم دوست دارم

پاسخ دادن 1 0
آرش

آرش

مرگ بر داعش

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف