نمناک سرگرمیدیدنی ها فیلم تکان دهنده از سلاخی گاوهای باردار
سلاخی گاوها ، رحم گاوهای باردار
انتشار فیلمی از سلاخی گاوهای باردار و رفتار وحشیانه قصاب ها با رحم گاوهای ماده در یکی از کشورهای اروپایی جنجالی در فضای مجازی برپا کرد.
بازدید : 5,978 نفر

سلاخی گاوهای باردار در فرانسه

یکی از نهادهای مدافع حقوق حیوانات در فرانسه ویدئویی را منتشر کرد که نشان می دهد چگونه قصاب ها لاشه و رحم گاوهای باردار را در کشتارگاه ها سلاخی می کنند.این ویدئو رفتار وحشیانه با گاوها را در یکی از کشتارگاه های شهر لیموژ در جنوب غربی فرانسه نشان می دهد.

انتشار این ویدئو اعتراض گسترده افکار عمومی فرانسه را به همراه داشته است. این صحنه ها را یک کارگر اسپانیایی 47 ساله به نام گارسیا پریرا گرفته است که از هفت سال پیش در این کشتارگاه کار می کند.او به روزنامه لوموند فرانسه گفت:«جنین را بیرون می آوریم و گاهی وقت ها تکان می خورند؛ مثل اینکه زنده اند.

می دانم که شغلم را از دست خواهم داد. البته همین بهتر که از دست بدهم. می خواهم مردم فرانسه بدانند که چه اتفاقی افتاده است».

بر پایه این گزارش، کشتن دام های باردار قانونی است اما به نوشته لوموند، این رفتار همچنان جنجال برانگیز است؛ زیرا بسیاری از کشورها به دنبال راه های جلوگیری یا کاهش رواج آن در اروپا هستند.

سباستین ارسک سخنگوی حقوق حیوانات در فرانسه در این باره می گوید:«سالانه نزدیک به 180 هزار گاو باردار کشته می شوند».

 

 

فیلم تکان دهنده از سلاخی گاوهای باردار

فیلم تکان دهنده از سلاخی گاوهای باردار
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 22
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف