نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون فیلم سینمایی امیر در انتظار پروانه نمایش
فیلم سینمایی امیر ، فیلم
فیلم سینمایی امیر اولین ساخته بلند سینمایی نیما اقلیما که در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر حضور داشت، این روزها در انتظار گرفتن مجوز نمایش است.

انتظار پروانه نمایش برای فیلم سینمایی امیر

نیما اقلیما، کارگردان فیلم سینمایی امیر در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم به «صبا» توضیح داد:در حال حاضر فیلم مراحل دریافت پروانه نمایش خود را سپری می کند و منتظر هستیم که انشاالله بتوانیم هرچه زودتر فیلم را اکران کنیم.

وی درباره زمان اکران فیلم عنوان کرد:برنامه ای برای اکران فیلم در زمان عید نداشتیم و تلاشمان این است که بتوانیم فیلم را در تابستان سال جدید اکران کنیم.

صحبت های کارگردان فیلم سینمایی امیر

کارگردان فیلم «امیر» در خصوص بازخوردهای دریافتی مخاطبان در جشنواره فیلم فجر افزود:هیچ تعامل مستقیمی بین کارگردان یا منتقدان صورت نمی گیرد که بتوانم نسبت به آنها بازخوردهارا تحلیل کنم، ولی از نقدهایی که نسبت به فیلم خواندم، نقدهای مثبت بیشتری را دریافت کردم و از فیلم و تاثیر آن راضی بودم.
 
فیلم سینمایی

سکانس فیلم سینمایی امیر

او به فعالیت های اخیرش اشاره کرد و افزود:در حال نگارش فیلمنامه جدیدم هستم که تجربه متفاوت تر و متکامل تری نسبت به «امیر»است که انشالله بتوانم در سال جدید آن را بسازم. برایم مهم است که فیلمی که می نویسم یا می سازم حتما دغدغه شخصی ام باشد که بتوانم پایش بایستم و از آن دفاع کنم.
 
سینمایی امیر
سکانسی از فیلم سینمایی نیما اقلیما

فیلم سینمایی امیر در انتظار پروانه نمایش

فیلم سینمایی امیر در انتظار پروانه نمایش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از صبا / ویکی پدیا / ع.ب
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف