نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون حامد کمیلی و اندیشه فولادوند در فیلم سینمایی بوف کور
بوف کور احمدرضا معتمدی ، فیلم سینمایی بوف کور
فیلم سینمایی بوف کور به کارگردانی احمدرضا معتمدی 16 مهرماه با بازی حامد کمیلی ، اندیشه فولادوند و هومن برق نورد جلوی دوربین می رود.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1395

 فیلم سینمایی بوف کور به زودی کلید میخورد

به گفته تهیه کننده بوف کور این فیلم روز جمعه 16 مهر در تهران کلید می خورد.

سعید سعدی تهیه کننده درباره روند تولید فیلم گفت:روز جمعه فیلم در تهران جلوی دوربین می رود و علاوه بر تهران فیلم در بندرعباس هم فیلمبرداری خواهد داشت. فیلم چهار بازیگر اصلی دارد که نقش های این فیلم را حامد کمیلی، هومن برق نورد، اندیشه فولادوند و علی قمصری نوازنده تار هم در این فیلم بازی می کند و عهده دار یکی از نقش های اصلی است.

سعید سعدی

بوف کور جلوی دوربین می رود

تهیه کننده فیلم «خشم و هیاهو» ادامه داد:«بوف کور» روایت تعامل دو گروه موسیقی سنتی و متال است و ما در این فیلم به بررسی این دو موسیقی توجه داریم برای استفاده مشاوره اساتید این حوزه از مشاوره مجید انتظامی و یک گروه موسیقی متال «بند میدان آزادی» بهره می بریم.

سعدی درباره حضور در جشنواره فجر گفت:برنامه ریزی تولید بین 45 تا 50 جلسه فیلمبرداری است تدوین فیلم را همزمان انجام می دهیم که به جشنواره سی و پنجم فیلم فجر برسیم.

حامد کمیلی و اندیشه فولادوند در فیلم سینمایی بوف کور

حامد کمیلی و اندیشه فولادوند در فیلم سینمایی بوف کور
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از فارس- / ک
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف