نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون فیلم سینمایی دعوتنامه مرحله تدوین را هم گذراند
فیلم دعوتنامه ، مهرداد فرید
فیلم سینمایی دعوتنامه به کارگردانی مهرداد فرید که به گفته او فیلمنامه ی متفاوتی دارد مرحله تدوین را گذراند.
تاریخ انتشار : 4 آبان 1395

تدوین دعوتنامه به پایان رسید

مهرداد فرید کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «دعوتنامه» گفت:تدوین این فیلم سینمایی توسط خودم به پایان رسید و سعی می کنم آن را به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برسانم.

داستان «دعوتنامه» روایت جیب بری است که با زدن جیب زائران در حرم امام رضا روزگار می گذراند اما پس از چندی از کرده خود پشیمان می شود. برخلاف انتظار، این داستان ماهیت طنز ندارد.

وی افزود:برای ساخت موسیقی و صداگذاری آن با چند نفر صحبت کرده ایم اما با توجه به اینکه هنوز با این افراد قرارداد نبسته ایم نمی توانم چیزی درباره آن بگویم.

فرید با اشاره به داستان این اثر گفت:«دعوتنامه» روایتگر زندگی شخص درمانده ای است که در مشهد زندگی می کند و کارش این است که از زایران حرم امام رضا (ع) دزدی کند و از طریق آن زندگی بگذراند اما در نهایت مالباختگان این قضیه داستان های فیلم را رقم می زنند.

مهرداد فرید

 فیلم دعوتنامه به کارگردانی مهرداد فرید

این کارگردان عنوان کرد:با توجه به اینکه قصه این فیلم برایم جذابیت داشت و تاکنون مشابه آن را ندیده بودم تصمیم به ساخت آن گرفتم، البته باید بگویم که این سوژه بود که سراغ من آمد و مرا رها نکرد به طوری که اگر آن را نمی ساختم از دستش خلاص نمی شدم.

وی در پایان خاطرنشان کرد:امیدوارم این فیلم بتواند با مخاطبان خود ارتباط خوبی برقرار کند.

بازیگران «دعوتنامه» عبارتند از میترا حجار، شقایق فراهانی، حمیدرضا آذرنگ، شهاب شادابی، بهزاد جعفری، سامان صفاری، منظر لشگری و با معرفی غزل فرید و سحر کریمی.

فیلم سینمایی دعوتنامه مرحله تدوین را هم گذراند

فیلم سینمایی دعوتنامه مرحله تدوین را هم گذراند
: امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟
3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف