نمناک ورزشفوتبال پخش شدن فیلم غیر اخلاقی از دو فوتبالیست معروف
فیلم غیر اخلاقی ، آنتونیو لونا
فیلم غیر اخلاقی که از دو بازیکن مطرح فوتبال پخش شد فیلم رابطه جنسی آن ها با یک زن است که آن ها به این موضوع واکنش نشان دادند.
تاریخ انتشار : 19 مهر 1395

فیلم غیراخلاقی دو بازیکن با یک زن

دو بازیکن تیم ایبار در توضیح فیلم غیر اخلاقی منتشر شده گفتند:بی اعتبار شدیم! آنتونیو لونا بازیکن پیشین استون ویلا و سرگی انریش، هم تیمی کنونی او در تیم ایبار برای پخش شدن فیلم رابطه جنسی شان با یک زن عذرخواهی کردند.

بعد از آنکه هفته گذشته، فیلم رابطه جنسی این دو بازیکن با یک زن (که هویت اش فاش نشده)، علنی شد و در رسانه های اسپانیا جاروجنجال بسیاری به پا کرد، آنها از اردوی ایبار اخراج شده اند. لونا و انریش روز چهارشنبه بیانیه عذرخواهی منتشر کردند و از هر گونه بدنامی که این رفتارشان برای باشگاه و زن حاضر در ویدیو داشته، عذرخواهی کردند.

این دو بازیکن در بیانیه ای مشترک اعلام کردند که مسئول درز این فیلم نیستند و گفتند:"امیدواریم که این اتفاق تصویر باشگاه یا هم تیمی های ما را بی اعتبار نکند." گرچه در بخش دیگری از بیانیه شان گفتند که این یک مساله خصوصی بود که در آن افرادی بالغ حضور داشتند و با رضایت این کار را انجام دادند. لونا و انریش همچنین در بیانیه خود انتشار این فیلم را موجب ناراحتی تماشاگران و همین طور کل شهر ایبار دانستند.

فیلم غیر اخلاقی

فیلم غیر اخلاقی بازیکنان فوتبال

این دو بازیکن به دلیل انتشار این فیلم از ترکیب ایبار در بازی دوستانه چهارشنبه گذشته مقابل لگانس کنار گذاشته شدند. لونا در فاصله سال های 2013 و 2014 برای استون ویلا 17 بار بازی کرد و سپس با 2 میلیون پوند راهی سویا شد. این بازیکن 25 ساله بعد از آن به صورت قرضی در تیم های ورونا و اسپتزیا بازی کرد تا این که به طور دائمی به تیم ایبار پیوست.

انریش بازیکن 26 ساله ایبار هم سابقه بازی در تیم های مایورکا، آلکورکون و نومانسیا را دارد. تیم ایبار در حال حاضر و پس از هفت هفته با 11 امتیاز در رتبه هشتم لیگ فوتبال اسپانیا قرار دارد.

پخش شدن فیلم غیر اخلاقی از دو فوتبالیست معروف

پخش شدن فیلم غیر اخلاقی از دو فوتبالیست معروف
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف