محمدحسین مهدویان
لاتاری جدیدترین ساخته سینمایی محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم ایستاده در غبار و ماجرای نیمروز است که برای جشنواره فجر ساخته میشود.

ساعد سهیلی و زیبا کرمعلی در فیلم لاتاری

محمدحسین مهدویان کارگردانی که تجربه ساخت فیلم هایی چون ایستاده در غبار و ماجرای نیمروز را در کارنامه هنری اش دارد این بار به سراغ فیلمی متفاوت از فضای ساخته های قبلی اش رفته و با بازیگران جوان تری در فیلم جدیدش همکاری میکند. این کارگردان جوان و سرشناس کشورمان تصاویر جدیدی از فیلم سینمایی لاتاری ساخته جدیدش منتشر کرد.

تصاویری جدید از فیلم سینمایی لاتاری

فیلم لاتاری

فیلم سینمایی لاتاری با بازیگر جدیدی مقابل دوربین رفت

محمدحسین مهدویان با انتشار این تصاویر نوشت:فیلم سینمایی لاتاری .... تا اینجا که تجربه بسیار متفاوت ، جذاب و البته سختی بود . حالا تا ببینیم آخرش چی میشه....

ساعد سهیلی و زیبا کرمعلی

ساعد سهیلی و زیبا کرمعلی در فیلم سینمایی لاتاری

زیبا کرمعلی و ساعد سهیلی دو بازیگر اصلی و جوان فیلم لاتاری هستند . این فیلم به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی در مرحله تولید قرار دارد و برای اولین بار در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید.

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر بازیگر فیلم سینمایی لاتاری شد

هادی حجازی فر که تجربه همکاری با محمدحسین مهدویان در آثار قبلی اش را نیز دارد در کار جدید این کارگردان جوان حضور پررنگی دارد. در واقع میتوان گفت محمدحسین مهدویان نقش مهمی در معرفی هادی حجازی فر به دنیای سینما داشت.

زیبا کرمعلی و ساعد سهیلی

رونمایی از بازیگر زن جدید در فیلم سینمایی لاتاری

محمدحسین مهدویان در فیلم لاتاری بازیگر زن جوانی را به دنیای سینما معرفی میکند که برای اهالی دنیای هنر ناآشناست و امیدوار است بتواند مانند هادی حجازی فر از زیبا کرمعلی بازیگر توانمندی بسازد.

زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی بازیگر فیلم سینمایی لاتاری

جواد عزتی و ساعد سهیلی از دیگر بازیگران فیلم لاتاری هستند که در کنار هادی حجازی فر و زیبا کرمعلی در ساخته جدید محمدحسین مهدویان ایفای نقش میکنند.

محمدحسین مهدویان

تصویری از پشت صحنه فیلم سینمایی لاتاری

عوامل این فیلم عبارتند از نویسنده و کارگردان:محمدحسین مهدویان، تهیه کننده:سیدمحمود رضوی، نویسنده و بازیگردان:ابراهیم امینی، مدیر تولید:کامران حجازی، مجری طرح:امیر بنان، مدیر فیلمبرداری:هادی بهروز، طراح صحنه و لباس:بهزاد جعفری طادی، مدیر صدابرداری:هادی ساعد محکم، طراح گریم:شهرام خلج، برنامه ریز:محمدرضا کشمیری، دستیار اول کارگردان:عبدالرحیم صاحب الفصول، دستیار اول فیلمبردار:مهران ممدوح، جلوه های ویژه میدانی:ایمان کرمیان، جانشین تولید:مسعود زمانی، مدیر تدارکات:محمداسماعیل کلبی آبادی، جلوه های ویژه کامپیوتری:سینا قویدل.

زیبا کرمعلی و ساعد سهیلی

فیلم سینمایی لاتاری با بازی زیبا کرمعلی و ساعد سهیلی

لاتاری فیلمی متفاوت از محمدحسین مهدویان + تصاویر

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی