بازیگران سرشناس فیلم لاتاری در یک قاب + عکس

تاریخ انتشار : 3 بهمن 1396کد مطلب : 63365زمان مطالعه : 2 دقیقه
ساعد سهیلی بازیگر فیلم لاتاری صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از پشت صحنه این فیلم سینمایی با حضور حمید فرخ نژاد ، نادر سلیمانی و هادی حجازی فر به روز کرد.

فیلم لاتاری با بازیگران سرشناس در جشنواره فجر

فیلم لاتاری ساخته محمدحسین مهدویان راهی جشنواره فجر شد تا ارمغانی دیگر برای این کارگردان جوان به بار آورد. کارگردان ایستاده در غبار و ماجرای نیمروز این بار با ژانری متفاوت در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حاضر میشود.

ساعد سهیلی بازیگر جوان فیلم لاتاری در صفحه اینستاگرامش تصویری از بازیگران سرشناس این فیلم را منتشر کرد.

فیلم لاتاری

بازیگران اصلی فیلم لاتاری در یک قاب

ساعد سهیلی با انتشار این عکس نوشت :فیلم لاتاری به زودی در جشنواره فجر...

محمدحسین مهدویان

محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم لاتاری

لاتاری فیلمی به نویسندگی و کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه کنندگی سید محمود رضوی است که برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید.

هادی حجازی فر

بازی متفاوت هادی حجازی فر در فیلم لاتاری

در خلاصه داستان فیلم لاتاری آمده است :امیر علی و نوشین دو جوان بیست و یک دو ساله قصد ازدواج با یکدیگر دارند. خانواده ها چندان موافق نیستند. آنها صبر پیشه کرده اند تا مرور زمان رضایت خانواده هایشان را جلب کنند. آن دو یکسری رویای مشترک دارند. برنده شدن در لاتاری و گرین کارت....

نادر سلیمانی

نادر سلیمانی در فیلم لاتاری

ساعد سهیلی، زیبا کرمعلی، هادی حجازی فر، حمید فرخ نژاد ، نادر سلیمانی و جواد عزتی بازیگران اصلی فیلم لاتاری را تشکیل میدهند.

جواد عزتی

نقش متفاوت جواد عزتی در فیلم لاتاری

حبیب خزایی فر موسیقی فیلم سینمایی لاتاری را ساخت. خزایی فر که قبلاً در فیلم های سینمایی ایستاده درغبار و ماجرای نیمروز با مهدویان همکاری کرده بود، این بار هم موسیقی فیلم دیگری از این فیلمساز را ساخت.

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر و حمید فرخ نژاد در فیلم لاتاری

عوامل این فیلم عبارتند از نویسنده و کارگردان:محمدحسین مهدویان، تهیه کننده:سیدمحمود رضوی، نویسنده و بازیگردان:ابراهیم امینی، مدیر تولید:کامران حجازی، مجری طرح:امیر بنان، مدیر فیلمبرداری:هادی بهروز، طراح صحنه و لباس:بهزاد جعفری طادی، مدیر صدابرداری:هادی ساعد محکم، طراح گریم:شهرام خلج، برنامه ریز:محمدرضا کشمیری، دستیار اول کارگردان:عبدالرحیم صاحب الفصول، دستیار اول فیلمبردار:مهران ممدوح، جلوه های ویژه میدانی:ایمان کرمیان، جانشین تولید:مسعود زمانی، مدیر تدارکات:محمداسماعیل کلبی آبادی، جلوه های ویژه کامپیوتری:سینا قویدل.

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر در فیلم لاتاری

ساعد سهیلی و زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی و ساعد سهیلی در فیلم لاتاری

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد در فیلم لاتاری

بازیگران سرشناس فیلم لاتاری در یک قاب + عکس

بازیگران سرشناس فیلم لاتاری در یک قاب + عکس : امتیاز : 1.3 تعداد رای : 92
این مطلب مفید بود ؟2468
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات
وبگردی