فیلم لاتاری

لاتاری فیلم پرفروش سینما در نمایش خانگی + تصاویر

تاریخ انتشار : 25 مرداد 1397کد مطلب : 70810زمان مطالعه : 6 دقیقه
به بهانه توزیع لاتاری فیلم پرفروش سینما با بازی ساعد سهیلی ، زیبا کرمعلی و هادی حجازی فر در نمایش خانگی مروری از سیر تا پیاز “فیلم لاتاری” خواهیم داشت که توصیه میکنم حتما همراه ما باشید.

فیلم لاتاری به نمایش خانگی می آید

محمدحسین مهدویان کارگردان جوانی که در تجربه های اول سینمایی اش خوش درخشید فیلم لاتاری را روی پرده سینماها برد و توانست باز هم به مانند سابق نظر مخاطبانش را جلب کند.

بعد از فیلم ماجرای نیمروز و ایستاده در غبار محمدحسین مهدویان فیلم لاتاری را با بازیگرانی جوان و محتوایی متفاوت ساخت و توانست به فروش خوبی دست پیدا کند.فیلم لاتاری از 30 مرداد در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود ، به همین بهانه مروری بر بازیگران ، داستان ، فروش ، نقد و حواشی این فیلم داشته ایم که توصیه میکنیم حتما همراه ما باشید.

فیلم لاتاری از داستان و بازیگران تا فروش و حواشی

فیلم لاتاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی اسفندماه سال 96 در سینماهای کشور اکران شد و توانست عنوان دومین فیلم پرفروش غیرکمدی ایران در این سال را از آن خود کند.

فیلم لاتاری

هادی حجازی فر ، محمود رضوی و محمدحسین مهدویان عوامل فیلم لاتاری

فیلم لاتاری در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و از پربیننده ترین های جشنواره بود و با وجود اینکه توانست یکی از شلوغ ترین سانس ها را در جشنواره به خود اختصاص دهد اما دست خالی از جشنواره فجر بازگشت.

فیلم لاتاری

هادی حجازی فر در فیلم لاتاری

در خلاصه داستان فیلم لاتاری آمده است : امیر علی و نوشین دو جوان بیست و یک دو ساله قصد ازدواج با یکدیگر دارند. خانواده ها چندان موافق نیستند. آنها صبر پیشه کرده اند تا مرور زمان رضایت خانواده هایشان را جلب کنند. آن دو یکسری رویای مشترک دارند. برنده شدن در لاتاری و گرین کارت....

فیلم لاتاری

ساعد سهیلی و زیبا کرمعلی در فیلم لاتاری

بازیگران فیلم لاتاری عبارتند از : ساعد سهیلی، زیبا کرمعلی، هادی حجازی فر، حمید فرخ نژاد ، نادر سلیمانی و جواد عزتی بازیگران اصلی فیلم لاتاری را تشکیل میدهند.

فیلم لاتاری

حمید فرخ نژاد در فیلم لاتاری

عوامل فیلم لاتاری عبارتند از : نویسنده و کارگردان:محمدحسین مهدویان، تهیه کننده:سیدمحمود رضوی، نویسنده و بازیگردان:ابراهیم امینی، مدیر تولید:کامران حجازی، مجری طرح:امیر بنان، مدیر فیلمبرداری:هادی بهروز، طراح صحنه و لباس:بهزاد جعفری طادی، مدیر صدابرداری:هادی ساعد محکم، طراح گریم:شهرام خلج، برنامه ریز:محمدرضا کشمیری، دستیار اول کارگردان:عبدالرحیم صاحب الفصول،دستیار اول فیلمبردار:مهران ممدوح، جلوه های ویژه میدانی:ایمان کرمیان، جانشین تولید:مسعود زمانی، مدیرتدارکات:محمداسماعیل کلبی آبادی، جلوه های ویژه کامپیوتری:سینا قویدل.

فیلم لاتاری

ساعد سهیلی و حمید فرخ نژاد در فیلم لاتاری

حبیب خزایی فر موسیقی فیلم سینمایی لاتاری را ساخت. خزایی فر که قبلاً در فیلم های سینمایی ایستاده درغبار و ماجرای نیمروز با مهدویان همکاری کرده بود، این بار هم موسیقی فیلم دیگری از این فیلمساز را ساخت.

ماجرای سکانس جنجالی فیلم لاتاری

پخش سکانس هایی از فیلم لاتاری باعث ایجاد حواشی در جامعه و دلخوری گروهی از هموطنانمان شد و شایعات زیادی درباره داستان فیلم لاتاری شکل داد .
 
محمدحسین مهدویان

محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم لاتاری

محمد حسین مهدویان بعد از انتشار این حواشی و دامن زدن فضای مجازی به آن با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش درخصوص این ماجرا توضیح داد و نوشت :پخش نسخه ی ناقص و غیرآماده ی سکانسی از فیلم سینمایی «لاتاری» باعث سوءتفاهم در جمعی از شهروندان شهر مقاوم و قهرمان سوسنگرد شد و این تلقی پیش آمد که خدای ناکرده گروه سازنده قصد بی احترامی داشته اند. فیلم «لاتاری» درباره ی غیرت ایرانی است. غیرت همه ی ایرانی ها. غیرت و ناموس پرستی مردان عرب چنان آشکار و پیداست که کسی نمی تواند منکر آن باشد. شما برادران عرب همواره مثال مردانگی و غیرت بوده و هستید. در مقاومت هشت ساله ی ملت ایران مردان شجاع عرب در پیشانی مبارزه با دشمن بوده اند. مادران صبور و پاک سرشت شما و همه ایرانیان مایه ی افتخار این سرزمین هستند.
اگر غیرت، شجاعت و مقاومت دلیرانه ی شما نبود، امروز ما در پناه کدام امنیت به فیلم سازی و فعالیت هنری می پرداختیم. ما خوزستان را همیشه خانه ی خود دانسته ایم و به خاک و مردم اش عشق ورزیده ایم. در گروه سازنده ی فیلم چندین خوزستانی از عوامل اصلی بوده اند. از جمله ابرهیم امینی نویسنده، حمید فرخ نژاد و نادر سلیمانی بازیگران فیلم. چطور ممکن است چنین گروهی حتا فکر توهین به برادران و خواهران عرب را در سر بپرورانند. یقین بدانید حساسیت و نگرانی شما از نگاه گروه سازنده ی لاتاری پنهان نبوده است و به حتم تماشای نسخه ی نهایی فیلم نگرانی شما را برطرف خواهد کرد.

نقش محسن چاوشی در ساخت فیلم لاتاری چه بود

محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم لاتاری در یک پست اینستاگرامی درباره نقش محسن چاوشی در ساخت فیلم لاتاری توضیح داد.

فیلم لاتاری

ارتباط داستان فیلم لاتاری با محسن چاوشی

محمدحسین مهدویان با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره نقش محسن چاوشی نوشت :جرقه اولیه ساخت فیلم لاتاری بعد از شنیدن ترانه مسلخ محسن چاوشی در ذهنم زده شد و داستان هم از این قراره که دوست مشترکی داریم که بهار امسال به من پیشنهاد کرد یک ویدیو برای این آهنگ بسازم ولی من بعد از این که موسیقی رو گوش دادم به سرم زد یک فیلم سینمایی با همون موضوع بسازم. در یک قرار مشترک با آقای چاوشی این مساله رو مطرح کردم و طرح اولیه فیلم نامه لاتاری رو براشون بردم. ولی برنامه هامون خیلی با هم منطبق نشد. البته گویا تمام این ماجرا حکمت اش این بود که من و دوستانم هوایی بشیم و سفت وایستادیم که این فیلم رو بسازیم.

ماجرای پرحاشیه کارگردان و بازیگر فیلم لاتاری با رضا رشیدپور

رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید در ایام سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به عنوان مجری برنامه هفت انتخاب شد تا هرشب با حضور عوامل فیلم های حاضر در جشنواره یکی از فیلم ها را به چالش بکشد.

برنامه هفت

محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم لاتاری در برنامه هفت

در شبی که نوبت به فیلم لاتاری رسید محمدحسین مهدویان کارگردان این فیلم مهمان رضا رشیدپور شد و گفتگوی پرحاشیه ای در آن شب رقم خورد. ماجرایی که باعث حواشی زیادی برای رضا رشیدپور و عوامل لاتاری شد ماجرای لو دادن داستان فیلم توسط رضا رشیدپور بود که باعث عصبانیت محمدحسین مهدویان و هادی حجازی فر بازیگر این فیلم شد.

فیلم لاتاری

پست هادی حجازی فر بازیگر فیلم لاتاری

هادی حجازی فر بازیگر فیلم لاتاری بعد از این گفتگو با انتشار پستی با لحنی تند خطاب به رضا رشیدپور کلمه ای را گفت که به تایید کارگردان فیلم رسید اما پشیمانی به بار آورد.

رضا رشیدپور و هادی حجازی فر

رضا رشیدپور و هادی حجازی فر بازیگر فیلم لاتاری

رضا رشیدپور هم در واکنش به پست اینستاگرامی هادی حجازی فر نوشت:آقای هادی حجازی فر عزیز را هرگز ملاقات نکرده ام و افتخار دوستی نداشته ام . اما بازی های متفاوت و زیبای ایشان را تحسین کرده ام. حتی در همین برنامه دیشب. حالا ایشان من را ابله،در قهقرا، بی سواد و پرت خطاب کرده و از جناب مهدویان پرسیده که چرا با پشت دست به دهان من نکوبیده است !

یک - جناب حجازی فر گرامی، این چند کلمه شما را هرگز به دل نخواهم گرفت چون جنابعالی را برخاسته از متانت و اصالت تئاتر می دانم و کسی که چند روزی را در کنار بزرگان هنر نفس کشیده باشد محترم می شمارم حتی اگر به من فحش داده باشد.

دو - اتفاقا تمام حرف دیشب من همین بود که اگر دیگران را به کوبیدن دهان یکدیگر دعوت کنیم چه اتفاقی در جامعه خواهد افتاد .

سه - وقتی تمام داستان یک فیلم پرهیاهو از چند کلمه فراتر نمی رود و با چند اشاره کوتاه به گمان دوستان لو می رود، به جای فحش دادن به من باید دنبال منشا این اشکال رفت

چهار- البته برنامه دیشب در دقایقی به قهقرا رفت، نه زمانی که فیلم را نقد می کردیم. بلکه زمانی که فردوسی بزرگ که فخر فرهنگ پارسی ست در مقابل میلیون ها بیننده فرهیخته، فاشیست خطاب شد و شاهنامه اش را خرج شاهکار لاتاری کردند.

پنج - درشتی ز کس نشنود نرم گوی/ سخن تا توانی به آزرم گوی.

این اتفاقات سبب شد تا هادی حجازی فر با انتشار کامنتی در اینستاگرام رضا رشیدپور و یک ارتباط تلفنی در تلویزیون از او معذرت خواهی کند .

فروش فیلم لاتاری و توزیع در نمایش خانگی

لاتاری به اکران موفق نوروزی و اکران بعد از آن توانست به فروشی بیش از 15 میلیارد تومان در گیشه سینماهای کشور دست یابد.

فیلم لاتاری

ساعد سهیلی و هادی حجازی فر در فیلم لاتاری

فیلم سینمایی لاتاری از 30 مرداد 1397 در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

عکس های فیلم لاتاری

فیلم لاتاری

نادر سلیمانی در فیلم لاتاری

فیلم لاتاری

ساعد سهیلی و زیبا کرمعلی در فیلم لاتاری

فیلم لاتاری

هادی حجازی فر ، زیبا کرمعلی و ساعد سهیلی بازیگران فیلم لاتاری

جواد عزتی

جواد عزتی با نقشی متفاوت در فیلم لاتاری

هادی حجازی فر

بازی متفاوت هادی حجازی فر در فیلم لاتاری

فیلم لاتاری

ساعد سهیلی و جواد عزتی در فیلم لاتاری

ساعد سهیلی

ساعد سهیلی در فیلم لاتاری

ساعد سهیلی

بازی متفاوت ساعد سهیلی در فیلم لاتاری

از سیر تا پیاز لاتاری فیلم پرفروش سینما در نمایش خانگی +تصاویر

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی