زمان اکران فیلم ما همه با هم هستیم مشخص شد

تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74418زمان مطالعه : 2 دقیقه
زمان اکران فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی با بازی مهران مدیری ، پژمان جمشیدی و ویشکا آسایش مشخص شد.

فیلم ما همه با هم هستیم عید فطر به سینماها می آید

ما همه با هم هستیم فیلمی پربازیگر به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی است که به زودی در سینماهای کشور اکران میشود.

ساخته جدید کمال تبریزی که با حضور ستاره های دنیای هنر جلوی دوربین رفت و قرار بود که برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید که منتفی شد و علاقه مندان به آثار کمال تبریزی باید تا اکران عمومی این فیلم منتظر بمانند.

اکران عید فطری فیلم ما همه با هم هستیم

صفحه فیلم ما همه با هم هستیم با انتشار پستی خبر از اکران این فیلم در عید سعید فطر داد.

پژمان جمشیدی و ویشکا آسایش

پژمان جمشیدی و ویشکا آسایش در فیلم ما همه با هم هستیم

در صفحه این فیلم آمده است :هستیم به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی سیدرضا میرکریمی از عید فطر روی پرده همه سینماهای کشور می رود! عکس از زهرا مصفا.

مهران مدیری

بازی مهران مدیری در فیلم ما همه با هم هستیم

داستان فیلم ما همه با هم هستیم روایتی از موقعیت تراژیک سقوط یک هواپیما است که هر یک از مسافران آن رازهایی دارند؛ راز هایی که قرار نیست تا ابد پنهان بماند!

لیلا حاتمی

عکسی از لیلا حاتمی در فیلم ما همه با هم هستیم

بازیگران فیلم ما همه با هم هستیم عبارتند از : مهران مدیری، محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی، ویشکا آسایش، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، جواد عزتی، سروش صحت، حسن معجونی، مهران غفوریان، نادر فلاح، سیروس گرجستانی، علی شادمان، رضا ناجی، سام نوری، فرزین محدث، بهادر مالکی، یداله شادمانی، محمدمهدی حسینی نیا، شیرین آقا کاشی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی، لیدا فتح اللهی، شیوا بلوچی و دانیال کاظمی بازیگران این فیلم کمدی را تشکیل میدهند.

بازیگران فیلم ما همه با هم هستیم

بازیگران فیلم ما همه با هم هستیم در یک قاب

فیلم ما همه با هم هستیم عید فطر اکران میشود

زمان اکران فیلم ما همه با هم هستیم مشخص شد : امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
نظرات
وبگردی