نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون فیلم هاری در جشنواره جهانی فیلم فجر + عکس
فیلم هاری ، جمشید هاشم پور
فیلم هاری عنوان تازه ترین فیلم بلند امیراحمد انصاری است که با بازی متفاوت جمشید هاشم پور در جشنواره جهانی فیلم فجر نمایش داده میشود.

 جمشید هاشم پور با فیلم هاری در جشنواره جهانی

فیلم سینمایی هاری به کارگردانی امیراحمد انصاری اثری اجتماعی و با حضور جمشید هاشم پور در بخش جلوه گاه شرق جشنواره جهانی فیلم فجر حضور دارد.

سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر از اول تا ششم اردیبهشت ماه امسال در پردیس چارسو برگزار می شود. فیلم سینمایی هاری یکی از آثار ایرانی حاضر در بخش جلوه گاه شرق این دوره از جشنواره است.

جمشید هاشم پور در فیلم هاری

جمشید هاشم پور در فیلم هاری

فیلم سینمایی هاری ساخته امیراحمد انصاری اثری اجتماعی است که زمان تولید کمتر درباره آن خبری منتشر شده است و این موضوع، کنجکاوی نسبت به این فیلم را بیشتر می کند.

«هاری» کاملا با دیگر فیلم های ایرانی این دوره جشنواره جهانی فیلم فجر متفاوت است. علیرضا کمالی، مینا ساداتی، حسین سلیمانی، مجید واشقانی، اکبر معززی، اصغر طبسی، علی گلبهاران، ماریه ماشاالهی، اشکان مهری، سمانه افتخاری و میلاد کی مرام، با هنرمندی هنگامه قاضیانی و نقش آفرینی جمشید هاشم پور گروه بازیگران «هاری» را تشکیل می دهند.

بازیگران در فیلم هاری

عکسهای فیلم سینمایی هاری

در خلاصه داستان فیلم «هاری» آمده است:من خطر کردم که همه چی درست شه یا هیچی! هر کاری می کنم واسه خاطر بچمونه که تو خیابونایی که من بزرگ شدم بزرگ نشه… علیرضا کمالی، مینا ساداتی، حسین سلیمانی، مجید واشقانی، اکبر معززی، اصغر طبسی، علی گلبهاران، ماریه ماشاالهی، اشکان مهری، سمانه افتخاری و میلاد کی مرام با هنرمندی هنگامه قاضیانی و نقش آفرینی جمشید هاشم پور گروه بازیگران هاری را تشکیل می دهند.

مینا ساداتی و جمشید هاشم پور

حسین سلیمانی و مینا ساداتی و جمشید هاشم پور در فیلم هاری

میلاد کی مرام

میلاد کی مرام در فیلم هاری

فیلم هاری در جشنواره جهانی فیلم فجر + عکس

فیلم هاری در جشنواره جهانی فیلم فجر + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از تسنیم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف