نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون روایت اصغر فرهادی از داستان فیلم همه می دانند + تصاویر
فیلم همه می دانند ، داستان فیلم همه می دانند
اصغر فرهادی کارگردان سرشناس کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره داستان فیلم همه می دانند به روز کرد.
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1397

داستان فیلم همه می دانند از زبان اصغر فرهادی

اصغر فرهادی کارگردان سرشناس کشورمان که در سطح بین المللی بیش از دیگر کارگردان های کشورمان شناخته شده است و برای دو فیلم جدایی نادر از سیمین و فروشنده توانست اسکار بهترین فیلم را دریافت کند جدیدترین ساخته بین المللی اش را به زبان اسپانیایی ساخت.

هشتمین فیلم بلند اصغر فرهادی با عنوان همه می دانند فیلمی به زبان اسپانیایی است که با حضور دو بازیگر مشهور خاویر باردم و پنلوپه کروز جلوی دوربین رفت. اصغر فرهادی کارگردان این فیلم سینمایی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش درباره داستان این فیلم صحبت کرد.

روایتی از اصغر فرهادی درباره منشا فیلم همه میدانند

اصغر فرهادی کارگردان فیلم همه می دانند با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش درباره داستان این فیلم توضیح داد و نوشت :گفتگوی کوتاهی از اصغر فرهادی درباره فیلم همه می دانند :پانزده سال پیش به جنوب اسپانیا سفر کردم، در یکی از شهرها چند عکس از یک دختر روی دیوار دیدم و پرسیدم که کیست؟ به من گفتند که این بچه گم شده و خانواده اش به دنبال او می گردند. این اولین جرقه ای بود که سال ها در ذهنم ماند و به داستانم منجر شد.

 فیلم همه می دانند

فیلم همه می دانند ساخته اصغر فرهادی

داستان در یک شهرستان اتفاق می افتد و در مورد روابط بین اعضای آن شهرستان است، روابطی که اصلا از جنس مردم شهرنشین نیست؛ مردم شهرستان همدیگر را می شناسند چون جمعیتش لزوما کم است. همین مسئله داستانت را قوت می دهد، اگر قصه در شهر اتفاق می افتاد مسیر دیگری داشت چون مردمش راحت از کنار هم می گذرند. من علاقه داشتم که در لوکیشن فیلم را ضبط کنم و شهرستانی که رفتیم خیلی بهم کمک کرد. یکی از چیزهای لذت بخش پروژه بودنش میان آن همه مزرعه بود با جهان شهرستانی که مردمش بعد از ظهر در میدان شهر همدیگر را می بینند. نکته دیگر مواجهه ساده انگارانه کاراکترهای فیلم با موقعیت های پیچیده بود، و دقیقا قرار دادن پروتوگانیست قصه در این فضا سادگی را تقویت می کند.

فرهادی در پایان گفت:چیزی که من همیشه در هر کدام از فیلم هایم پررنگ می کنم، همان چیزی است که خودم و جهان امروز بیش از هرچیزی نیاز دارد:همدلی برای انسان ها در فراسوی مرزها و فرهنگ ها!

فیلم همه می دانند

عکس های جدید فیلم همه می دانند

همه می دانند نخستین بار در جشنواره فیلم کن 2018 اکران خواهد شد و به عنوان فیلم افتتاحیه نیز به نمایش درخواهد آمد.

تصاویر جدید فیلم همه می دانند اصغر فرهادی

فیلم همه می دانند

تصاویری جدید از فیلم همه می دانند

خاویر باردم بازیگر مطرح اسپانیایی، پنه لوپه کروز ، ریکاردو دارین، بازیگر آرژانتینی در کنار ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره آ سایر بازیگران اصلی هشتمین فیلم بلند فرهادی هستند.

فیلم همه می دانند

پنه لوپه کروز در فیلم همه می دانند

فیلم همه می دانند

خاویر باردم و پنه لوپه کروز در فیلم همه می دانند

فیلم همه می دانند

خاویر باردم در فیلم همه می دانند

 

خلاصه داستان و بازیگران فیلم همه می دانند اصغر فرهادی

روایت اصغر فرهادی از داستان فیلم همه می دانند + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف