نمناک ورزشفوتبال ماجرای جعل فیلم جنجالی و صداگذاری برای تراکتورسازی
فیلم تراکتورسازی ، هواداران تراکتورسازی
از مهمترین حواشی بازی استقلال و تراکتورسازی فیلم جعلی و صداگذاری برای هواداران تراکتورسازی است که هواداران تراکتورسازی به این موضوع واکنش نشان دادند.
تاریخ انتشار : 21 آذر 1395
بازدید : 1,209 نفر

جعل فیلم و صداگذاری برای هواداران تراکتورسازی

فیلم منتشره درباره بازی استقلال و تراکتور سازی تبریز، درخصوص شعار هواداران تراکتورسازی واقعیت ندارد و برای زمان گذشته است. فیلم منتشره که تعداد بسیار معدودی واژه خلیج ع.ر.ب.ی را استفاده می کنند، مرتبط به مدت ها قبل بوده و حتی مشخص نیست مربوط به کدام بازی است.

 

فیلم تراکتورسازی

فیلم جعلی برای تراکتورسازی


یکی دیگر از دلایل قدیمی بودن این فیلم، نبود صندلی در طبقه دوم ورزشگاه آزادی است که بر همگان مشخص است که در طبقه دوم ورزشگاه آزادی از مدتی پیش صندلی نصب شده است. مشخص نیست، پخش فیلم های تحریک قومیت ها با چه انگیزه ای در حال پخش و بازپخش در شبکه های اجتماعی است و آنچه مهم است دقت بیشتر رسانه ها و مردم در جزئیات این گونه اقدامات تحریکی است تا بازیچه عده ای بدخواه فوتبال و کشور نشوند.

هواداران تراکتورسازی با انتشار بیانیه ای نسبت به فیلمی که روز گذشته در بخشی از جایگاه های منتسب به آنها در ورزشگاه آزادی پخش شده واکنش نشان دادند.

 در این بیانیه آمده است:

 دیروز نتوانستند در زمین مسابقه مقابل تیم تراکتورسازی ایستادگی کنند امروز با حاشیه سازی و جعل فیلم و صدا گذاری بر صحنه های چند سال پیش می خواهند برای تراکتور حاشیه درست کنند. 

هواداران تراکتورسازی فرزند همان شهدا، سرداران، جانبازان، اسرا و ستارخان هایی هستند که در طول انقلاب مشروطه، انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی سینه سپر کردند و از تمامی اقوام ایرانی از عرب، گیل و لر و بلوچ و بختیاری و ... حمایت کردند و با جان و مالشان اجازه ندادند دست دارازی به تمامیت کشور انجام گیرد.

 ما از مسئولین بزرگوار باشگاه خواهانیم با جدیت پیگیر این شایعه و حاشیه سازی باشند و اجازه ندهند کسانی که به تمامی اقوام ایرانی اهانت می کنند داعیه دار فرهنگ شوند.

ماجرای جعل فیلم جنجالی و صداگذاری برای تراکتورسازی

ماجرای جعل فیلم جنجالی و صداگذاری برای تراکتورسازی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از عصر خبر - جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف