نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازیگر سوپراستار جهان در فیلم چشم اژدها ایرانی
فیلم چشم اژدها ، محسن محسنی نسب
محسن محسنی نسب کارگردان فیلم یاس های وحشی در جدیدترین فیلمش به نام فیلم چشم اژدها از یک سوپراستار جهانی استفاده میکند.
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1395
بازدید : 1,673 نفر

فیلم چشم اژدها با بازی یک سوپراستار جهانی

محسن محسنی نسب کارگردان و فیلم نامه نویس و تهیه کننده 57 ساله کشورمان فیلم چشم اژدها را میسازد که در این فیلم مسعود جعفری ایفای نقش میکند.

محسن محسنی نسب، کارگردان سینما در خصوص آخرین فعالیت سینمایی خود گفت:در حال حاضر مرحله انتخاب بازیگران گرجستانی، لوکیشن ها و چیدن مقدمات لازم جهت ساخت فیلمی رزمی را انجام می دهیم که در ادامه موضوع «یاس های وحشی» با عنوان «چشم اژدها» ساخته خواهد شد.


فیلم چشم اژدها

محسنی نسب کارگردان فیلم چشم اژدها


وی در خصوص دلیل ساخت این اثر که ادامه فیلم پر مخاطب «یاس های وحشی» است، بیان کرد:فیلم «یاس های وحشی» تاثیر گذار بود و در ذهن نوجوان ها و جوان ها باقی ماند و باعث شد به سمت ورزش گرایش پیدا کنند. امیدوارم «فیلم چشم اژدها» این تاثیرگذاری را داشته باشد و هدف ما همین است.

کارگردان «شاخ کرگدن» اظهار داشت:یکی از مشکلات در ساخت «چشم اژدها» که خرداد ماه کلید خواهد خورد، نقش اصلی بود که قرار شد از بازیگری ایرانی استفاده کنیم. اما به دلیل محتوای اثر، باید از آمادگی جسمانی بالایی برخوردار بود که پیدا نکردیم. بعد تصمیم گرفتیم از مسعود جعفری که سابقه بازیگری دارد و جزو ورزشکاران ملی است، بهره ببریم که آن نیز مشکل گیشه و جذب مخاطب پیدا می کرد، در نهایت برای رفع این مشکل از یک سوپراستار جهانی که هم آمادگی جسمانی و هم سرشناس باشد استفاده می کنیم.

وی ادامه داد:استفاده از سوپراستار جهانی و ورزشکار هم اکران در ایران و هم در اروپا را تضمین می کند و از طرفی نقش را ایفا خواهد کرد. متاسفانه بیش از نود درصد آثار سینمایی تقلید از سینمای اصغر فرهادی و یا سینمای تلخ شده است که برخی از آن ها تاثیری مخرب روی جوان ها خواهد داشت.

بازیگر سوپراستار جهان در فیلم چشم اژدها ایرانی

بازیگر سوپراستار جهان در فیلم چشم اژدها ایرانی
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف