نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون فیلم کمدی اجتماعی ژن خوک به زودی ساخته میشود
ژن خوک ، سعید سهیلی
فیلم سینمایی کمدی اجتماعی ژن خوک که فیلمنامه آن توسط احمدکاوری و سعید سهیلی نوشته شده است به زودی و در اسرع وقت ساخته میشود.
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396

ژن خوک در اسرع وقت ساخته میشود

سعید سهیلی کارگردان سرشناس کشورمان که گشت ارشاد جدیدترین ساخته او بود ، فیلم جدیدی را در دست نگارش دارد که بی ربط به ماجرای ژن خوب نیست . ژن خوک عنوان جدیدترین ساخته سعید سهیلی است.

فیلمنامه مشترک سعید سهیلی و احمدکاوری به نام ژن خوک

چندی پیش خبری مبنی بر ساخت احتمالی فیلم سینمایی «ژن خوک» شنیده شد؛ اثری که فیلمنامه آن توسط احمدکاوری و سعید سهیلی بطور مشترک در دست نگارش قرار گرفته است.

در همین رابطه احمد کاوری درباره این پروژه سینمایی عنوان کرد:فعلا مشغول نوشتن فیلمنامه این اثر هستیم که بصورت مشترک با سعید سهیلی درحال انجام است. اما در آینده نزدیک ممکن است خود من و شاید هم آقای سهیلی، این فیلم را جلوی دوربین ببرد.

وی با بیان اینکه تهیه کنندگی این پروژه برعهده سهیلی خواهد بود، ادامه داد:نوشتن سیناپس آن تمام شده و فعلا با همدیگر، فیلمنامه را می‎نویسیم تا ببینم کداممان آن را جلوی دوربین ببریم.

کاوری درباره این همکاری مشترک نیز یادآور شد:سال های سال است که من و سعید با هم کار می‎کنیم. حتی من به عنوان بازیگر در چندین تئاتر که او در سال های دهه شصت روی صحنه می برد، بازی کرده ام و این آشنایی از همان دوران ادامه دارد.

کارگردان فیلم «خودزنی»، افزود:در عین اینکه فکر و عقاید ما نیز یکی است. شاید برخی فکر کنند که من جنس فیلم هایی که می سازم با او فرق دارد اما بالاخره شرایط صنعت سینما طوری است که هر یک در حوزه ای دغدغه و علاقه خاص تری دارد.

ژن خوک

سعید سهیلی ژن خوک را می سازد

کاوری با اشاره به اینکه «ژن خوک» فیلمی اجتماعی-کمدی است، به آنا گفت:محتوای آن ممکن است به حواشی اخیر درمورد ادعای برخی راجع به ژن خوب و بد، ربط داشته باشد. بالاخره شرایطی است که برخی پیش آوردند و ادعایی را مطرح کرده اند.

کارگردان فیلم «نفوذی» تأکید داشت:فیلمنامه در عین اینکه شاید کمدی باشد، برحسب مسائل روز، اجتماعی نیز خواهد بود. قصد داریم در اسرع وقت آن را بنویسیم و بسازیم. گرچه همه چیز بستگی به شرایط دارد.

گفتنی است سعید سهیلی به تازگی نگارش فیلمنامه فیلم سینمایی «حرومی» را همراه با علی اصغری به پایان رسانده و قصد دارد بزودی برای پروانه ساخت آن اقدام کند. گرچه مشخص نیست «حرومی» یا «ژن خوک» کدام اثر جدید سهیلی در سینما باشد!

فیلم کمدی اجتماعی ژن خوک به زودی ساخته میشود

فیلم کمدی اجتماعی ژن خوک به زودی ساخته میشود
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از آنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف