نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون بازی نیکی کریمی در فیلم کمدی انسانها + تصاویر
فیلم کمدی انسانها ، نیکی کریمی
تصویربرداری فیلم کمدی انسانها با بازی نیکی کریمی و هومن سیدی تا چند روز دیگر در تهران به پایان می رسد.
تاریخ انتشار : 24 مهر 1395

جزییات فیلم کمدی انسانها

کمدی انسانها عنوان تازه ترین فیلم محمدهادی کریمی است که مراحل فیلمبرداری خود را پشت سر می گذارد.

محمد هادی کریمی کارگردان فیلم "کمدی انسان ها" از اتمام فیلمبرداری این فیلم خبر داد و گفت:در حال حاضر مراحل نهایی فیلمبرداری فیلم را سپری می کنیم که تا چند روز آینده در تهران به پایان می رسد.

هومن سیدی

هومن سیدی در فیلم کمدی انسانها


کارگردان "برف روی شیروانی داغ" از تمرکز خود برای ساخت فیلمی با کیفیت گفت و افزود:بعد از پایان این بخش مرحله پس از تولید طولانی را پشت سر خواهیم گذاشت. به احتمال زیاد این مرحله تا سه ماه به طول بیانجامد.

نیکی کریمیا

نیکی کریمی در نمایی از فیلم در فیلم کمدی انسانها

وی در همین راستا و درخصوص حضور فیلم در جشنواره فیلم فجر ادامه داد:به امید خدا که کار به فجر برسد اما برای من بیشتر کیفیت کار مهم است و به همین دلیل هم باید بگویم که با توجه به مرحله پس از تولید شاید فیلم به فجر نرسد. برای من بیشتر از رسیدن کار به جشنواره کیفیت اثر مهم است و نمی خواهم به خاطر این محدودیت زمانی، اثری بی کیفیت ارائه دهم.

 فیلم کمدی انسانها

عکسهای فیلم کمدی انسانها


کریمی درباره زمان اکران این فیلم خاطرنشان کرد:به احتمال بسیار فراوان فیلم برای سال آینده اکران خواهد شد اما در خصوص اینکه اکران نوروزی داشته باشیم یا از الان زمان خاصی اعلام کنم هنوز مشخص نیست.

لیلا زارع

لیلا زارع در فیلم کمدی انسان ها

گفتنی است در این فیلم که کریمی تهیه کنندگی آن را نیز بر عهده دارد بازیگرانی همچون علیرضا شجاع نوری، هومن سیدی، نیکی کریمی، آرمان درویش، لیلا زارع و فرخ نعمتی در کمدی انسانها به ایفای نقش می پردازند.

بازی نیکی کریمی در فیلم کمدی انسانها + تصاویر

بازی نیکی کریمی در فیلم کمدی انسانها + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از میزان - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف