نمناک سرگرمیگوناگون نخستین فیل صورتی در جهان! + تصاویر
فیل ، فیل صورتی
در یک پدیدۀ نادر و باورنکردنی یک فیل به رنگ صورتی در یکی از پارک های آفریقای جنوبی به نام کروگر توسط زن و شوهر گردشگر هلندی کشف شد که این فیل در نوع خود شگفت انگیز و متفاوت می باشد.
بازدید : 2,700 نفر

در طبعیت گاه صحنه ها و گونه های نادری از حیوانات دیده می شود که موجب شگفتی و تآمل بسیاری از گردشگران می شود.دیده شدن فیل صورتی یکی از اتفاقاتی است که کمتر دیده شده و کمی عجیب به نظر می رسد.فیل ها سنگین ترین جانوران خشکی هستند.دو گونه فیل وجود دارد،یکی فیل آفریقایی که در آفریقا مخصوصا کنگو و کنیا زندگی می کند و دیگری هم فیل آسیایی که در هند، برمه، مالایا، سیلان و سوماترا به سر می برند.

رنگ پوست این جانوران اغلب به رنگ خاکستری می باشد اما فیلی که در ادامه مشاهده می کنید یک فیل کاملآ متمایز با سایر فیل ها است که یک زن و شوهر گردشگر هلندی در طول اقامت خود در پارک کروگر در آفریقای جنوبی یک فیل به رنگ صورتی دیده اند و باعث شگفت زدگی آنها شده است.

فیل صورتی

فیل با رنگ عجیب

به گفته دانشمندان فیلی با رنگ صورتی بسیار نادر است و تا کنون دیده نشده است گفتنی است احتمالآ عدم وجود رنگدانه در پوست فیل ها باعث تغییر رنگ پوست این حیوانات به رنگ صورتی شده است.

نخستین فیل صورتی در جهان! + تصاویر

نخستین فیل صورتی در جهان! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از فارس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف