نمناک سرگرمیگوناگون فیل مادری که نفس کشیدن کودکش را چک می کند! + فیلم
فیل مادر و کودک ، فیل مادر و نفس کشیدن کودکش
در کشور تایلند از یک فیل مادر و کودکش ویدیویی منتشر شده که فیل مادر با خرطومش نفس کشیدن بچه فیل را که در خواب عمیق است ، چک می کند.

کار جالب فیل مادر و کودکش 

هر یک از ما انسان ها در حین بزرگ شدن هزاران تجربه متفاوت را ممکن است در خانه و اطرافمان کسب کنیم که به مرور می تواند در ذهن و قلب ما حک شود و حتی به مسیر ما نیز جهت بدهد. برای مثال آیا تا کنون مشاهده کرده اید که پدر و مادری فرزندش را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دهد؟!

شاید تا کنون چنین صحنه ای را تجربه نکرده باشیم و این نشان دهنده عشق و علاقه  والدین به ما می باشد. با این وجود این تنها در انسان ها وجود ندارد و بلکه در تمام حیوانات محیط زیست به شکل های مختلف وجود دارد.

برخی از ما شاید مخالف این طرز دید باشیم و حیوانات را تنها موجوداتی خطرناک که تنها در فکر آسیب رساندن به ما هستند تصور می کنیم. متاسفانه این طرز فکر اشتباه می باشد و روابط عاطفی و عاشقانه میان تمام موجودات کره زمین وجود دارد.

برای مثال اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از یک مادر فیل مهربان در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران صفحات مجازی گردید.لازم به ذکر است که این ویدیو هزاران بار در صفحات مجازی تنها در طی چند روز مشاهده شده است.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

فیل مادر مهربان و کودک

فیل مادری که نفس کشیدن کودکش را چک می کند

اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از یک مادر فیل مهربان در کشور تایلند توانست یکی از ویروسی ترین ویدیوهای پربازدید صفحات مجازی گردد. همان گونه که در این ویدیو مشاهده می کنید توله فیل کوچکی که گویی در خواب عمیق قرار دارد، توسط مادرش چند بار چک می شود که آیا زنده است یا خیر؟!

مادر مهربان برای اطلاع از وضعیت سلامتی توله، با استفاده از خرطوم خود سعی می کند تا خرطوم توله را لمس کند و از وضعیت جسمانی او همانند دکتری دلسوز آگاهی یابد.

این لحظه بسیار دیدنی و عاشقانه ای بود که کاربران زیادی را به خود جذب نمود. در کل فیل ها یکی از حیوانات احساسی و باهوش در جهان می باشند و برخی آنرا نقض می کردند و می گفتند که به هیچ وجه چنین چیزی امکان ندارد و با مشاهده این ویدیو احساسی کاملا نظرشان تغییر یافت.

از طرفی دانشمندان در طی تحقیاتی گفتن که مغز فیل ها حدودا دارای 300 میلیارد نورون است که حدودا به میزان تعداد نورون های مغز انسان می باشد و به همین دلیل چنین چیزی از این حیوانات دوست داشتنی بعید نیست.

ویدیو فیل مادری که نفس کشیدن توله اش را چک می کند

فیل مادر مهربانی که زنده بودن کودکش را چک می کند

فیل مادری که نفس کشیدن کودکش را چک می کند! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف