نمناک اخبارورزشی ورزشگاه خرمشهر میزبان فینال جام حذفی
فینال جام حذفی ، استقلال تهران
فینال جام حذفی بین دو تیم فوتبال استقلال تهران و خونه به خونه بابل، 13 اردیبهشت در ورزشگاه خرمشهر برگزار می شود.
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1397

برگزاری قطعی فینال جام حذفی فوتبال در خرمشهر

افشین حیدری در این باره اظهارکرد:ما تعهدات مان را نسبت به فدراسیون برای برگزاری با کیفیت فینال جام حذفی انجام داده ایم، طی بازدیدی که فتاحی چند ماه قبل از ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر داشت و ایراداتی که گرفته شد، از همان موقع پیمانکاری برای مجموعه انتخاب شد و زمین چمن این ورزشگاه مورد بازسازی قرار گرفت تا در پایان فینال با کیفیتی را شاهد باشیم.
وی بیان کرد:پس از برگزاری فینال دوره پیشیین این رقابت ها و اعلام رضایت مقام معظم رهبری از برگزاری این رویداد بزرگ در خرمشهر که پس از سال ها به همه جهان اعلام شد که خرمشهر زنده است، قطعا دستور مقام معظم رهبری نیز فصل الخطاب برای همه است.
 
  فینال جام حذفی

برگزاری فینال جام حذفی در ورزشگاه خرمشهر

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان، گفت :فدراسیون فوتبال نیز در راستای برگزاری خوب و با کیفیت این مسابقه همکاری لازم را با ما داشته است و دارد. همچنین منطقه آزاد اروند همکاری خوبی برای آماده سازی ورزشگاه نفت و گاز اروندان و فراهم کردن شرایط لازم با ما داشته است و مطمئنا تمام اهالی فوتبال و ورزش، 13 اردیبهشت ماه می توانند با حضور در این ورزشگاه از نزدیک شاهد فینال جام حذفی بین دو تیم استقلال تهران و خونه به خونه بابل باشند.
وی تاکید کرد:این که گفته می شود قرار است فینال از خرمشهر گرفته و به استان دیگری سپرده شود، شایعه است و صحت ندارد. فینال جام حذفی به نام خرمشهر است و در همین شهرستان نیز برگزار می شود. تاکید وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون فوتبال نیز بر برگزاری این رویداد بزرگ در خرمشهر است.

صحبت های مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال، زمان برگزاری فینال جام حذفی را مشخص کرد با اعلام سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فینال جام حذفی 12 اردیبهشت ماه در خرمشهر برگزار می شود.

او همچنین افزود در صورتیکه شرایط ورزشگاه خرمشهر مناسب باشد، این ورزشگاه برای سومین مرتبه میزبان فینال خواهد بود.

تاریخ و ورزشگاه برگزاری فینال جام حذفی 97

ورزشگاه خرمشهر میزبان فینال جام حذفی
: امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از ایسنا/ایلنا/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟
9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف