فینال جام ملت های آسیا

صحبت های علیرضا فغانی درباره داوری فینال جام ملت های آسیا

تاریخ انتشار : 12 دی 1397کد مطلب : 70221زمان مطالعه : 2 دقیقه
علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال کشورمان صحبت هایی درباره فینال رقابت های جام ملت های آسیا 2019 انجام داد.

فغانی:من داور فینال جام ملت ها نمی شوم

ورزش سه:علیرضا فغانی در گفت وگو با روزنامه فرهیختگان درباره شرایط خودش قبل از شروع رقابت های جام ملت های آسیا بیان کرد:روز یکشنبه بود که به همراه آقایان سخندان و منصوری به امارات آمدیم تا در کلاس توجیهی و آماده سازی برای آغاز مسابقات شرکت کنیم. این کلاس ها به مدت 6 روز به طول خواهد انجامید.

وی ادامه داد:در این دوره از مسابقات از داوران پشت دروازه استفاده خواهد شد و همچنین در مراحل حذفی شاهد حضور VAR خواهیم بود. تیم ما هم از آمادگی خوبی برخوردار است و امیدوارم بتوانیم با قضاوت های خود باعث خوشحالی مردم ایران شویم.

فینال جام ملت های آسیا را چه کسی داوری می کند؟

صحبت های علیرضا فغانی داور بین المللی ایران

داور 40 ساله فوتبال کشورمان درباره احتمال قضاوت تیم داوری ایران در فینال درصورت صعود نکردن تیم ملی گفت:چه تیم ملی به فینال صعود کند و چه این اتفاق رخ ندهد ما فینال را قضاوت نخواهیم کرد. چهار سال قبل مسابقه فینال را بین دو تیم کره و استرالیا قضاوت کردیم و معمولا AFC به این گونه عمل می کند که مسابقات فینال، نصیب داوران جوان می شود تا بتوانند خود را برای جام جهانی کاندیدا کنند و همچنین پتانسیل خود را نشان دهند. به همین دلیل شانس حضور تیم داوری ایران در فینال بسیار کم است.

فغانی در پایان افزود:مانند تمام مردم ایران آرزو می کنیم تیم ملی فوتبال کشورمان به فینال راه پیدا کند و درنهایت قهرمان شود. درکنار آن ما هم تلاش می کنیم عملکرد خوبی داشته باشیم تا در جام جهانی بعدی جزو داوران حاضر از طرف قاره آسیا باشیم.

انتهای پیام/ح.ب

صحبت های علیرضا فغانی درباره داوری فینال جام ملت های آسیا

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
نظرات
وبگردی