نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سلفی با موگرینی تا وعده انتخاباتی در فینال خنداننده شو
خنداننده شو ، فینال خنداننده شو
فینال مسابقه خنداننده شو در سالن همایش های برج میلاد در حضور 1300 نفر با رقابت مجید افشاری و میثم درویشان پور برگزار شد.
تاریخ انتشار : 20 مرداد 1396

پایان استندآپ کمدی خنداننده شو با وعده های انتخاباتی

شب گذشته خنداننده شو با حضور جمع کثیری از تماشاگران به کار خود پایان داد.
شب گذشته فینال خنداننده شو در سالن همایش های برج میلاد، با حضور بیشترین تماشاگر به روی آنتن رفت.

فینالیست های خندوانه هر کدام با حضور روی صحنه آخرین استندآپ کمدی خود را به اجرا گذاشتند.

خنداننده شو

پایان استندآپ کمدی خنداننده شو

مجید افشاری اولین نفری بود که به روی صحنه آمد و این بار در کنار مقوله ازدواج، به دغدغه های جوانان پرداخت و در آخر با زبان طنز، برای جمع کردن آرای مردمی وعده های انتخاباتی داد و با امیر مهدی ژوله که خود از کمدین های خندوانه است، شوخی کرد.

افشاری که بیشترین بخش داستانی اجرای استندآپ کمدی خود را روی مسائل روز متمرکز کرده بود، با اشاره به مراسم تحلیف رئیس جمهور، از جای خالی عباس جدیدی و سلفی گرفتن نمایندگان با موگرینی گفت.

وی در این باره گفت:من چه چیزی از خانم موگرینی کمتر دارم؟ رفت آنجا همه ریختند دورش، عکس می گرفتند. کم مانده بود زیر دست و پا بماند. یکی نبود از آنها بپرسد این عکس ها را برای چی می خواهید؟ می خواهید بگذارید اینستاگرام بنویسید 'من و خانم موگرینی یهویی'؟! فقط شانس آوردیم یکی از کشتی گیرهای معروف مان آنجا نبود کنار خانم موگرینی!

کمدین خنداننده شو با اشاره به مسائل روز جامعه استندآپ کمدی خود را به پایان رساند و گفت:اجرای من به پایان رسید ولی این بار برای ماندگار شدن اجرایم سی ثانیه جلوی ملت ایران زانو می زنم. پس از اجرای افشاری، داوران با نگاهی مثبت به اجراهایش، او را برای ادامه این مسیر تشویق کردند.

پس از یک رفت و برگشت رسانه ای، بخش هایی از تمرین میثم درویشان پور و اشکان خطیبی به نمایش درآمد. سپس دومین فینالیست خنداننده شو روی صحنه برج میلاد حاضر شد.

درویشان پور اجرای خود را با موضوع استندآپ کمدی مجید افشاری (ازدواج) آغاز کرد و با اشاره به گریه های پندار پسرش، کنایه ای به اجرای احسان علیخانی در برنامه ماه عسل زد. همچنین در ادامه از مراحل تربیت فرزندان گفت.

درویشان پور در پایان بیان کرد:این سالن جایی است که بزرگان زیادی در آن اجرا کردند و من افتخار می کنم روی این صحنه هستم.

پس از پایان اجرای کمدین خنداننده شو، جوان اظهار داشت:اجرای امشب و شانزده نفر دیگر به ما ثابت کرد که می توانیم به پتانسیل های جوانان خود اعتماد کنیم. از این به بعد در خندوانه به روی شما باز است و شما از کمدین های کشور هستید.

احسان کرمی هم در پایان گفت:میثم درویشان پور و مجید افشاری تا یکشنبه باید منتظر آرای مردم باشند. خنداننده شو امشب کار خود را به پایان برد. حالا دیگر نوبت رأی منصفانه مردم هستیم تا در برنامه ای خیلی ویژه نفر برتر را معرفی کنیم.

سلفی با موگرینی تا وعده انتخاباتی در فینال خنداننده شو

سلفی با موگرینی تا وعده انتخاباتی در فینال خنداننده شو
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف