ویندوز 10
ویندوز 10 از قابلیت های بسیار ویژه ای برخوردار است که نرم افزار groove در ویندوز 10 میتواند موسیقی مورد علاقه با توجه به احساس شما را پیدا کند.

قابلیت مهیج در ویندوز 10

به دنبال بهترین برنامه پخش موزیک برای ویندوز 10 خود هستید؟! نیاز به جستجوی زیادی ندارید، چرا که بهترین موزیک پلیر به صورت پیش فرض در ویندوز 10 قرار دارد و نام آن چیزی نیست جز گروو موزیک (Groove Music). با کاربرد بیشتر این برنامه به قابلیت آن بیشتر پی خواهید برد و از آن لذت خواهید برد.
شرکت مایکروسافت قابلیت جدید و مهیجی برای نرم افزار groove در ویندوز 10 اضافه کرده است که قادر است موزیک را براساس احساسات کاربر پخش کند.

نرم افزار groove music

نحوه استفاده از نرم افزار groove


اگر در نرم افزار groove ثبت نام کرده اید و موزیک مورد علاقه خود را نیافته اید، این نرم افزار با خواندن احساسات شما موسیقی مورد علاقه تان را پیدا خواهد کرد. لیست های موسیقی توسط شرکت مایکروسافت تولید می شود و آهنگ را با توجه به حالت روانی، فعالیت فیزیکی و نوع موسیقی محبوب هر شخص پخش می کند.

یکی از مسئولین این شرکت در این رابطه می گوید:یافتن موسیقی محبوب هر شخص، کار آسانی نخواهد بود چرا که 40 میلیون موسیقی در نرم افزار groove وجود دارد. ما با توجه به انواع موسیقی هایی که افراد در نرم افزار groove جست وجو کرده اند، موسیقی مورد نظرشان را از طریق انواع لیست موزیک فراهم خواهیم کرد. این موسیقی ها توسط متخصصین مایکروسافت دستچین می شوند.

این ویژگی جدید فعلا در کشورهایی نظیر آمریکا، انگلستان، کانادا، فرانسه و آلمان موجود است و به زودی در تمامی کشورها فراهم خواهد شد. برای داشتن این قابلیت، آخرین نسخه نرم افزار groove مورد نیاز است و برای دریافت این نسخه می بایست آن را از windows store دریافت کنید. این نرم افزار هم در ویندوز فون و هم در ویندوز رایانه های خانگی قابل دسترس است.

پخش موزیک در ویندوز 10 بر اساس احساسات شما

56
این مطلب مفید بود ؟60
برگرفته از ایسنا -/ح
وبگردی