نمناک اخبارحوادث اعتراف قاتل آتنا اصلانی به قتلی دیگر
قاتل آتنا اصلانی ، قاتل آتنا
قاتل آتنا اصلانی به یک قتل دیگر هم اعتراف می کند که من مدت ها قبل هم خانم دیگری را به قتل رسانده ام!
تاریخ انتشار : 26 تیر 1396

قاتل آتنا اصلانی به یک قتل دیگر اعتراف کرد

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای سخنگوی دستگاه قضا دیروز یک شنبه در جریان نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت:در ابتدا چند نکته را مطرح می کنم که نکته نخست بحث دختر بچه ای است که توسط یک فرد مجرم به قتل رسید و در همان لحظه که اعلام شد این دختربچه مفقود شده است، همه مسئولان استانی با جدیت تمام از جمله نیروی انتظامی، نیرو های امدادی و هلال احمر و دادستانی و دیگر دستگاه ها بلافاصله وارد کار می شوند و همه بررسی ها و بازرسی های لازم را انجام می دهند.

وی ادامه داد:در بررسی های اولیه نتیجه ای حاصل نمی شود؛ در نتیجه به افرادی مظنون می شوند؛ از جمله به فردی که اکنون در بازداشت است و براساس قرائن و شواهدی این فرد را تحت تعقیب قرار می دهند. بر اساس گزارش دادستانی این فرد در ابتدای بازداشت که هنوز به قتل اعتراف نکرده بود، به همسر خود پیغام می دهد که مقداری مواد مخدر را در یک قسمت از محل مسکونی مخفی کرده ام آن ها را جابه جا کنید.

 

 قاتل آتنا اصلانی

اعتراف قاتل آتنا به جنایتی دیگر

 حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای ادامه داد:همسر وی از این موضوع نگران می شود و موضوع را اطلاع می دهد که بلافاصله پس از آن که برای بررسی می روند، به جنازه می رسند و به این ترتیب مسئله دنبال می شود. دستگاه قضایی استان با جدیت تمام از لحظه اول پیگیر موضوع بوده است و ریاست محترم قوه قضاییه نیز تأکید کردند که هرچه سریع تر به این پرونده رسیدگی شود.سخنگوی دستگاه قضا تصریح کرد:در اثنای رسیدگی به این قتل فجیع و دلخراش، متهم به یک مورد دیگر اعتراف می کند که من مدت ها قبل هم خانم دیگری را به قتل رسانده ام و مثلاً در فلان قسمت در چاهی جنازه وی را ر ها کرده ام؛ با همه تحقیقاتی که انجام شده، هنوز آثاری از آن جسد (تا زمانی که حداقل این گزارش را دادستان به من داده) کشف نشده است.

البته، چون این مسئله هم مهم است و هم حق ا... و هم حق الناس محسوب می شود، موضوع در حال پیگیری است؛ اما به غیر از اعتراف خود این فرد هنوز اسناد و مدارک و آثاری از آن جسد در آن محوطه ای که وی گفته، پیدا نشده است؛ اگر تکلیف این موضوع روشن شود، هرچه سریع تر به این پرونده نیز رسیدگی می شود.معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر این که این فرد چند اعتراف دیگر هم کرده است، گفت:آنچه این فرد اعتراف کرده و محل آن را نشان داده، همین مورد دوم است که البته هنوز آثاری از جسد در آن نقطه یافت نشده است.

اعتراف قاتل آتنا اصلانی به قتلی دیگر

اعتراف قاتل آتنا اصلانی به قتلی دیگر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 73
برگرفته از میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 59 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف