نمناک اخبارحوادث قاتل آدمخوار گوشت صورت مقتول را خورد + تصاویر
قاتل آدمخوار ، عکس پسر آدمخوار
پسر 19 ساله پس از قتل هولناک زن و مردی خارج از خانه شان شروع به کندن و خوردن گوشت صورت مقتول کرد. قاتل آدمخوار هنگام بازداشت مدام فریاد می زد و سعی می کرد آثار گوشت انسان را از دهانش پاک کند.
تاریخ انتشار : 16 آبان 1395

قاتل آدمخوار 19 ساله بعد از قتل گوشت صورت مقتول را خورد

قاتل آدمخوار پس از حمله وحشیانه و قتل خانم و آقای «استیونز» 59 ساله و همسر 53 ساله اش با ضربات چاقو در خارج منزل مسکونیشان و مجروح کردن دو همسایه دیگر در حالی که پیکر آقای استیونز را به خیابان کشانده و صورت قربانی را می جویده، دستگیر شده است.به نقل از اسوشییتدرس، یک دانشجوی کالج فلوریدا در آمریکا به اتهام قتل یک زوج و خوردن صورت مرد مقتول دستگیر شده است.

قاتل آدمخوار

عکس پسر ورزشکار 19 ساله که قاتل آدمخوار شد

او هنگام خوردن صورت مقتول صدای حیوانات را از خود درمی آورده است. به گفته پلیس قاتل درهنگام دستگیری به ماموران گفته است:«کمکم کنید من چیز بدی خورده ام.» و سپس در حالی که تکه ای از گوشت صورت مقتول را از دهان بیرون می انداخته ذکر کرده است که چیزی که خورده «گوشت انسان» بوده است.

قاتل آدمخوار

قاتل آدمخوار صورت مقتول را خورد

«آوستین هاروف» که 19 ساله است، همچنین پس از این که ماموران او را به زور از روی جسد مقتول بلند کرده اند، التماس کنان از ماموران پلیس خواسته است که او را بکشند.

قاتل آدمخوار

عکس قاتل آدمخوار

در موقع دستگیری یک مامور پلیس در حالی که هاروف را با اسلحه خود هدف گرفته بوده از او می خواهد که از روی قربانی بلند شود اما چون از مرگ آقای استیونز مطمئن نبوده و از ترس تیر خوردن قربانی از تیراندازی به سوی قاتل خودداری می کند و در همین ضمن ماموری دیگر او را با تفنگ شوکر الکتریکی هدف قرار می دهد که هیچیک موفق به جدا کردن وی از قربانی نمی شوند. دست آخر پلیس سوم با سگ تعلیم دیده وارد معرکه شده و تنها سگ گازگیر می تواند هاروف را رام و وادار به تسلیم کند.

اکنون اف بی آی مشغول انجام یک سری آزمایشات بر روی هاروف است تا بفهمد آیا قاتل آدمخوار تحت تاثیر مواد مخدر و داروهای روانگردان بوده است یا نه؟ متهم پس از دستگیری در به دلیل سوختگی نای و مری در بیمارستان بستری شده است.

قاتل آدمخوار

 بازداشت قاتل آدمخوار توسط نیروهای پلیس

«ویلیام اشنایدر» کلانتر ناحیه مارتین کانتی می گوید که ممکن است سوختگی مری و نای هاروف به علت خوردن مواد شیمیایی مخصوص باغبانی در گاراژ منزل زوج مقتول باشد.

یک ساعت پیش از قتل، هاروف به همراه پدرش در رستورانی در فاصله 6.5 کیلومتری منزل مقتول شام صرف کرده و پس مدتی صحبت با پدرش بر طبق تصاویر دوربین های مدار بسته، 45 دقیقه پیش از قتل با آرامش کامل و قدم زنان از رستوران خارج شده است.

قاتل آدمخوار

بنابر اظهارات مادر قاتل، هاروف از یک هفته پیش از حادثه رفتارهایی عجیب از خود نشان می داده و ادعا می کرده است که قدرت های مافوق بشر دارد و برای کمک به مردم انتخاب و فرستاده شده است. 

قاتل آدمخوار گوشت صورت مقتول را خورد + تصاویر

قاتل آدمخوار گوشت صورت مقتول را خورد + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 18
برگرفته از جام جم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 17 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف