نمناک اخبارجامعه زمان اجرای حکم قاتل بنیتا مشخص شد
پرونده بنیتا ، قتل بنیتا
رئیس دادگستری استان تهران زمان اجرای حکم قاتل بنیتا را پس از پایان ماه مبارک رمضان اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 19 خرداد 1397

اجرای حکم قاتل بنیتا پس از ماه رمضان

فارس: رئیس کل دادگستری استان تهران از اجرای حکم قاتل بنیتا بعد از پایان ماه مبارک رمضان خبر داد.

غلامحسین اسماعیلی در خصوص آخرین وضعیت اجرای حکم قاتل بنیتا گفت:فرآیند مرتبط به اجرای حکم انجام شد و پرونده در اختیار دادسرای اجرای احکام قرار گرفته است. 

وی افزود:با توجه به اینکه پرونده شاکی خصوصی دارد، در نخستین فرصت زمان اجرای حکم معلوم می شود. 

رئیس کل دادگستری استان تهران تصریح کرد:با توجه به اینکه در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان هستیم، معمولاً در این ایام حکم اجرا نمی شود، بعد از پایان ماه مبارک تعیین وقت صورت گرفته و حکم به اجرا درمی آید. 

اسماعیلی در خصوص متهم ردیف دوم پرونده قتل بنیتا هم اظهار داشت:با توجه به اینکه بخشی از موضوع نیاز به بررسی مجدد داشت پرونده به دادسرا برگشته و منتظر تکمیل تحقیقات دادسرا هستیم. 

شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی، متهم ردیف اول پرونده قتل بنیتا را به اتهام قتل عمد به قصاص، در ارتباط با آدم ربایی به 22 سال و 6 ماه حبس، رها کردن طفل 17 ماه حبس، مباشرت 15 سال حبس، 111 ضربه شلاق، رد عین مال مسروقه، دیه و دو سال تبعید به دیوان دره محکوم کرده است. 

29 تیر ماه سال 96 بود که خبر ربوده شدن دختربچه هشت ماهه ای در شبکه های اجتماعی منتشر شد؛ ماجرا از این قرار بود که پدر بنیتا برای باز کردن درب پارکینگ از خودرو پیاده می شود تا خودرو را داخل پارکینگ ببرد اما در همین حین، دو عابر پیاده ای که در حال گذر از آن خیابان بودند، با مشاهده خودروی روشن، پشت فرمان می نشینند و خودرو و بچه را با هم به سرقت می برند. 

جست وجوها برای یافتن این کودک 8ماهه چند روز ادامه داشت تا اینکه بعد از 6 روز و به رغم تمام تلاش ها، جسد دختربچه در خودروی به سرقت رفته در یکی از خیابان های پاکدشت ورامین پیدا می شود.

انتهای پیام/م

زمان اجرای حکم قاتل بنیتا مشخص شد

این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف