نمناک اخبارجامعه حکم اعدام قاتل بنیتا امروز اجرا شد
قاتل بنیتا ، حکم اعدام قاتل بنیتا
رئیس کل دادگستری استان تهران از اجرای حکم اعدام قاتل بنیتا دختر 8 ماهه تهرانی خبر داد.
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1397

حکم اعدام قاتل بنیتای 8 ماهه صبح امروز اجرا شد

میزان:غلامحسین اسماعیلی ، رئیس کل دادگستری استان تهران گفت:حکم قصاص قاتل بنیتا قلعه نویی کودک هشت ماهه صبح امروز 28 خردادماه اجرا شد.

قتل بنیتا

رئیس کل دادگستری استان تهران از اجرای حکم قصاص قاتل بنیتا کودک هشت ماهه خبرداد و گفت:صبح امروز 28 خردادماه این حکم اجرا شد. 

جزئیات مرگ دلخراش بنیتا دختر 8 ماهه پس از سرقت خودروی پدرش

٢٩ تیرماه خبر گم شدن کودک هشت ماه به نام بنیتا و صدای لرزان مادری که از مردم تقاضای کمک می کرد در فضای مجازی دست به دست شد. هشت روز از این ماجرا گذشت در حالی که تلاش های پدر و مادر و اعضای فامیل و پلیس آگاهی بی نتیجه مانده بود، خبری تلخ مبنی بر فوت کودک هشت ماه در رسانه ها پیچید. 

پس از اعلام موضوع به پلیس، در جریان تحقیقات ماموران پلیس آگاهی تهران متوجه رد پای دو سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو شدند. 

با شناسایی مخفیگاه یکی از این سارقان، او اعتراف کرد که خودرو و بچه در اختیار همدستش است. با دستگیری سارق دوم او در بازجویی ها منکر هرگونه سرقت شد تا اینکه پس از روبرو شدن با همدستش لب به اعتراف گشود.

سارق در بازجویی ها اعتراف کرد پس از سرقت خودرو از مشیریه به همراه کودک، آن را همان روز در یکی از خیابان های پاکدشت آورده و پس از بالا کشیدن شیشه ها آن را ر ها کرده است.

ماموران بلافاصله به محل ر ها کردن خودرو در محله ای خلوت رفته و با جسد بنیتای هشت ماهه که به دلیل گرما، تشنگی و گرسنگی دچار جمود نعشی شده بود، روبرو شدند. 

دادگاه متهمان پرونده بنیتا روز های 20 و 22 شهریورماه به ریاست قاضی کشکولی برگزارشد.

بنا براین گزارش، سخنگوی قوه قضائیه در تاریخ 26 شهریور ماه در یکصد و هجدهمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه از صدور حکم این پرونده خبر داد و گفت:متهم ردیف اول چند اتهام داشته است که یکی از آن ها قتل عمد نفس است، حکم قصاص صادر شده است که شنیده ام برای سایر اتهام ها مجازات هایی مثل شلاق، تبعید صادر شده که آن هم قابل اعتراض است و باید منتظر حکم دادگاه تجدیدنظر خواهی باشیم. 

29 آذر ماه نیز دیوان عالی کشور حکم قاتل بنیتا را تایید و پرونده به دادگستری تهران ارجاع شد.

انتهای پیام/م

قاتل بنیتا دختر 8 ماهه امروز صبح اجرا شد

حکم اعدام قاتل بنیتا امروز اجرا شد
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف