نمناک اخبارحوادث قاتل بی رحم در بوشهر دستگیر شد
قاتل بی رحم ، قتل
قاتل بی رحم که زن میانسالی را هفته گذشته در منزلش در یکی از محلات جنوبی شهر بوشهر به قتل رسانده بود طی عملیات پلیسی شناسایی، دستگیر و به قتل خود اعتراف کرد.
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1393
بازدید : 9,566 نفر

فرمانده انتظامی استان بوشهر در خصوص دستگیری قاتل بی رحم گفت:در یک عملیات پلیسی قاتل زن میانسالی که هفته گذشته در منزلش در یکی از محلات جنوبی شهر بوشهر به قتل رسیده بود شناسایی، دستگیر و به قتل خود اعتراف کرد. 

فرمانده نیروی انتظامی بوشهر 
 
سردار حیدر عباس زاده افزود:اواسط هفته گذشته پلیس در جریان پیدا شدن جسد زن میانسالی در یک واحد آپارتمانی قرار گرفت که با حضور کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی، بررسی علمی و فنی این حادثه آغاز شد. 
وی یادآورشد:با توجه به اینکه قاتل پس از ارتکاب جنایت هیچ ردی از خود به جای نگذاشته بود فرضیه های متعددی در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت و بیش از 15 نفر از کسانی که به نوعی با مقتوله آمد و شد داشتند بازداشت و مورد تحقیق قرار گرفتند. 
فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد:مسیرهای منتهی به این پرونده به یکی از مظنونان که هویت افغانی داشت ختم شد که نامبرده تحت تحقیقات علمی و پلیسی قرار گرفت و پس از چند روز به جرم خود اعتراف کرد. 
عباس زاده گفت:قاتل در اعترافات خود بیان کرد که بیش از یکسال با مقتوله آشنایی داشته و برای انجام کارهای منزلش به خانه وی رفت و آمد داشته است. 
وی اظهار داشت:قاتل مدعی شد که مقتوله مبلغ 20میلیون ریال از وی قرضی دریافت کرده بود اما حاضر به پرداخت آن نمی شد و حتی منکر بدهیش نیز می شد. 
عباس زاده گفت:قاتل اعتراف کرد که در روز حادثه پس از بحث و به نتیجه نرسیدن گفت وگو برای بازپرداخت بدهی توسط مقتوله، او را با سیم سیار برق خفه کرده و از محل متواری شده است. 
فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود:پرونده قاتل برای انجام تشریفات قانونی در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفته است. 

قاتل بی رحم در بوشهر دستگیر شد

قاتل بی رحم در بوشهر دستگیر شد
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 41
برگرفته از ایرنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 35 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف