دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث قاتل بی رحم در بوشهر دستگیر شد
قاتل بی رحم ، قتل
قاتل بی رحم که زن میانسالی را هفته گذشته در منزلش در یکی از محلات جنوبی شهر بوشهر به قتل رسانده بود طی عملیات پلیسی شناسایی، دستگیر و به قتل خود اعتراف کرد.
تاریخ انتشار : 21 بهمن 1393
بازدید : 9,456 نفر

فرمانده انتظامی استان بوشهر در خصوص دستگیری قاتل بی رحم گفت:در یک عملیات پلیسی قاتل زن میانسالی که هفته گذشته در منزلش در یکی از محلات جنوبی شهر بوشهر به قتل رسیده بود شناسایی، دستگیر و به قتل خود اعتراف کرد. 

فرمانده نیروی انتظامی بوشهر 
 
سردار حیدر عباس زاده افزود:اواسط هفته گذشته پلیس در جریان پیدا شدن جسد زن میانسالی در یک واحد آپارتمانی قرار گرفت که با حضور کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی، بررسی علمی و فنی این حادثه آغاز شد. 
وی یادآورشد:با توجه به اینکه قاتل پس از ارتکاب جنایت هیچ ردی از خود به جای نگذاشته بود فرضیه های متعددی در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت و بیش از 15 نفر از کسانی که به نوعی با مقتوله آمد و شد داشتند بازداشت و مورد تحقیق قرار گرفتند. 
فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد:مسیرهای منتهی به این پرونده به یکی از مظنونان که هویت افغانی داشت ختم شد که نامبرده تحت تحقیقات علمی و پلیسی قرار گرفت و پس از چند روز به جرم خود اعتراف کرد. 
عباس زاده گفت:قاتل در اعترافات خود بیان کرد که بیش از یکسال با مقتوله آشنایی داشته و برای انجام کارهای منزلش به خانه وی رفت و آمد داشته است. 
وی اظهار داشت:قاتل مدعی شد که مقتوله مبلغ 20میلیون ریال از وی قرضی دریافت کرده بود اما حاضر به پرداخت آن نمی شد و حتی منکر بدهیش نیز می شد. 
عباس زاده گفت:قاتل اعتراف کرد که در روز حادثه پس از بحث و به نتیجه نرسیدن گفت وگو برای بازپرداخت بدهی توسط مقتوله، او را با سیم سیار برق خفه کرده و از محل متواری شده است. 
فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود:پرونده قاتل برای انجام تشریفات قانونی در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفته است. 

قاتل بی رحم در بوشهر دستگیر شد

قاتل بی رحم در بوشهر دستگیر شد
4.341
برگرفته از ایرنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 35 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف